Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ne znam tacno na koju patetiku mislis, ima toga, naravno, ali mi ne smeta.Charming CA, to je to.
Jebiga, korindjar čeka da Džeksonu sin odraste do tinejdžerskog doba i dobije polusestru, te da podgojeni Džekson pažljivo balansira između svojih dužnosti prema moto-klubu, mafijaškom udruženju, supruzi koja želi razvod i problema sa odgajanjem dece i slanjem na koledž. Suptilnost pre svega. :fantom:
Link to comment
Prati li tko The League? Vredi li se upuštati?
Ja gledao iz radoznalosti.Jbga igram FF pa kao ajd da vidim.Ukratko ako baš nemaš ništa da radiš...Zanima me šta misli Kaerf o seriji?
Link to comment
Jebiga, korindjar čeka da Džeksonu sin odraste do tinejdžerskog doba i dobije polusestru, te da podgojeni Džekson pažljivo balansira između svojih dužnosti prema moto-klubu, mafijaškom udruženju, supruzi koja želi razvod i problema sa odgajanjem dece i slanjem na koledž. Suptilnost pre svega. :fantom:
nisam odavno video ovako tempirano razvijanje dinamike medju likovima.Gemma i Tara su uzasno vruce. Edited by 3opge
Link to comment
http://www.imdb.com/title/tt0805663/Gledao neko? valja li za razbibrigu? ne ocekujem neki spec kvalitet
Pokušala pre par godina, nisam odmakla dalje od prvih 5 epizoda. Jedna od onih serija koja je mogla da bude mnogo, mnogo bolja.edit: doduše, to je bilo doba kada je u mom srcu bio samo Lost, tako da moje mišljenje uzmeš sa rezervom :D Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...