Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

breaking bad, boardwalk empire, dexter ili homeland. slatke muke, sta prvo gledati? cool.gif
Prva tri bukvalno ne moš se zajebati šta god krenuo. Homeland nisam gledao.Prosto ne znam šta bih ti predložio prvo, različite su, i svaka je dobra na svoj način, zajedničko im je da su sve dobre.
Link to comment
gledao neko novi fx i reklo bi se konacno novi horor 70s stajl, american horror story?podeljena su mi osecanja, ali cu da nastavim.
Mene prilicno pokolebale jako lose kritike koje sam citao.Moracu uskoro da pocnem gledat taj Breaking Bad. Do tad, meni je dilema izmedju Homeland i Good Wife. Dexter i Boardwalk Empire su za djevojcice. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Prva tri bukvalno ne moš se zajebati šta god krenuo. Homeland nisam gledao.Prosto ne znam šta bih ti predložio prvo, različite su, i svaka je dobra na svoj način, zajedničko im je da su sve dobre.
ma pratim ja to sve, nego sam danas kupio nove epizode pa ne znam odakle da krenemwink.gifizbor je pao, poceo sam sa breaking bed-om, kakav kraj sezone Hail.gif
Link to comment

Između Good Wife i Homeland, opredelila sam se za ovo prvo. Standardno dobra epizoda, iako nisam uopšte uspela da shvatim pravnu zavrzlamu koja je okupirala Vila i Ališu :D Što se tiče, American Horror Story, još uvek ne znam, kritike su jako loše, mada Dilan Mekdermot :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Odgledao Damages prvu sezonu.Nije lose uopste...
takodje. moze da prodje, malo razvucen triler ali nije dosadno kad se prezive prve 2-3 epizode. Zeljko Ivanek vadi stvar.glavna glumica lici mi jako na poodraslu Ellen Page.
Link to comment

Dobar je Homeland i dalje. Jedino mislim da bi mozda bilo pametnije sacekati da skroz zavrsi, pa onda odjednom sve pogledati, mislim da bi komotno za 2 dana sve zavrsio. Odavnonisam gledao tako adiktivnu seriju.I The Good Wife je bila solidna. Jos jedan lik iz The Wire [nijednom nije rekao "Shiiiiiiiiiiiiiiiit" :( ], plus Dr Cuddy, koja ce postati stalan clan postave. A i bolje joj je ovdje nego u Houseu, realno.

Link to comment
Između Good Wife i Homeland, opredelila sam se za ovo prvo. Standardno dobra epizoda, iako nisam uopšte uspela da shvatim pravnu zavrzlamu koja je okupirala Vila i Ališu :D
Dobar izbor. Ja sam u trećoj sezoni. Ališa je :wub: ...
Link to comment
SONS OF ANARCHY

opaka epizoda, sahranjuju Donnu, Jax dolazi iz pozadine u beloj majici, Tara mu stavlja koznjak, sledi poljubac.

romanticno i jako.

"John the Revelator" je najbolji deo u sceni, kakva stvar :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...