Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

teram sam sebe da gledam ovaj parks and recreation (zbog cinjenice da je izuzetno nahvaljen ovde) ali mi nikako ne ide. nije mi smesno niti zanimljivo, a glavna glumica previse trtlja i iritira me. pride, mrzim ovaj 'dokumentarna kamera' office fazon. kad ce poceti da bude smesna™ serija?edit : free agents prilicno ok. lagana limunadica sa pa rodbrih fora i naravno hank azaria :Hail:

Edited by 8-walker
Link to comment
teram sam sebe da gledam ovaj parks and recreation (zbog cinjenice da je izuzetno nahvaljen ovde) ali mi nikako ne ide. nije mi smesno niti zanimljivo, a glavna glumica previse trtlja i iritira me. pride, mrzim ovaj 'dokumentarna kamera' office fazon. kad ce poceti da bude smesna™ serija?
smešno je od druge sezone. u celoj prvoj sezoni (koja je srećom kratka) je smešno samo kad lesli upadne u rupu na kraju prve epizode.
Link to comment
Nadam se da si preskocio nesmesnu prvu sezonu, tek od druge pocinje da bude gledljiva.
smešno je od druge sezone. u celoj prvoj sezoni (koja je srećom kratka) je smešno samo kad lesli upadne u rupu na kraju prve epizode.
eh sto mi neko ne rece ranije. stigao sam do cetvrte epizode skoro. FF na drugu sezonu.
Valjda ti se ne svidja toliko.... klik. Kristinica na showtime-u. :wub:
naaah. kao da ti neko uzme casu limunade. svejedno ti je :)valjaju li cemu ove parenthood (vidim vec treca sezona) i up all night (nbc, tek krenula) ?edit : sta je sa 30 rock, zasto nije krenula ? ne vidim da je ukinutaedit 2 : nasao dogovor - NBC's 30 Rock isn't scheduled to return until the new year because of Tiny Fey's pregnancy Edited by 8-walker
Link to comment
Je l pratio ko New Amsterdam? Uvatio sad malo na Fox Crime, ne znam vredi li skidati...
meni se nije dojmila. Ispade nešto kao crossover Twilighta i klasične pandurske serije. Meni je cela premisa (on je besmrtan dok ne nađe Onu Pravu) blago retardirana, a sama serija nije dovoljno dobra da se to prenebegne. Meni se svideo "Life", uprkos na momente infantilnom scenariju, ali je to valjda otkazano posle 1 sezone.
Link to comment
i've got that friday night fever...friday_night_lights_header.jpgovo mi definitivno postaje najdraza serija pravljena po filmu pravljenom po knjizi napisanoj po istinitim dogadjajima.
Nejasno mi je kako, s obzirom da je serija svetlosnim godinama daleko i od filma i jos nesto dalje od knjige.
Link to comment
meni se nije dojmila. Ispade nešto kao crossover Twilighta i klasične pandurske serije. Meni je cela premisa (on je besmrtan dok ne nađe Onu Pravu) blago retardirana, a sama serija nije dovoljno dobra da se to prenebegne. Meni se svideo "Life", uprkos na momente infantilnom scenariju, ali je to valjda otkazano posle 1 sezone.
Ima i druga sezona, a onda su je ubili.edit: Life-a mislim Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...