Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

rejtinzi za homeland? da vidim dal da se nadam necemu ili ce je ukinuti uskoro
Posto ide na Showtime, rejtinzi nisu narocito bitni, posebno ako padne neki emmy. Btw, brojke su 1.082 miliona i 0.4 share. Treca epizoda terra nove je bila sranje. That being said, zadrzala je rejting iz premijere, sto je odlicno.
Link to comment

Pogledao britansku Inbetweeners ima 3 sezone po 6 epizoda a svaka po 20ak minuta. O dozivljajima 4 nepopularna srednjoskolca. Meni bila zabavna. :)Sinoc odgledao The Wire prvu epizodu pa ce da vidimo kako ce ici.

Link to comment
Nova epizoda Good Wife je sjajna. Ja nikada nisam volela ovog Alena Kaminga koji glumi Ilaja Golda, ali čovek je fenomenalan. Ma, cela epizoda je čista 10.
meni njegov lik (i glumac) ko pobaceni malkom taker (i piter kapaldi) u the thick of it.
Link to comment
jel odgledao tko 4400 i valja li cemu ? kolega mi je preporucio al mi nije bas najsigurniji kao preporucivac™
Ja sam to pokušala da ispratim pre nekih 5-6 godina na B92, ali posle prve sezone počeli su da menjaju termin, čas oko ponoći, čas posle 1 ujutru, pa sam odustala. Inače serija nije bila tako loša, ali su počeli da se gube u ideji šta dalje. Da li tih 4400 ljudi predstavljaju neki bizarni eksperiment, ili su to mesije za novo doba itd, bla, truć....
Link to comment
jel odgledao tko 4400 i valja li cemu ? kolega mi je preporucio al mi nije bas najsigurniji kao preporucivac™
Mislim da je to jedina serija (nije, tu je i "Crusoe") od recimo 20, 30 ili koliko već koje sam krenuo da gledam a da nisam završio, a pri tom sam totalni sucker za materijom.Nešto tu nije u redu, sporo je, gluma prosečna, fali dinamike, priče i koječega. Mislim da sam dogurao do S105,6 tako nešto. Možda se nekad nakanim pa probam da dokusurim barem prvu sezonu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...