Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Blah. Meni djeluje prilicno mrsavo Terra Nova. Josh oni insistiraju na tome da je ovo porodicna drama, koja se, eto, desava u doba dinosaurusa. Yawn.Sin se visoko kotira na listi najiritantnijih tinejdzera u serijama. Bojim se da ce po tome dostici i onog debila iz "V"

Link to comment
The Good Wife startovala onako. ...
Kasnije su odlično razrađeni ljubomora Petera Floricka prema Aliciji i nenamerni nesporazumi između Alicije i dece. (Biće i jedna bejbi siterka koja se zaletela.) Jedna od boljih serija uopšte. Toliko stvari ima u njoj, ali ne deluje da je na silu. Spin-doktori, kriza braka sredovečnih ljudi, adolescentna pobuna, "veza" na radnom mestu, a uz sve to i sudski slučajevi. Koji nisu toliko blesavi kao što u sudskim serijama obično budu (Bostonske advokate i Ali Mekbil ne podnosim.) A osim toga, Džulija je baš slatka.
Link to comment
Blah. Meni djeluje prilicno mrsavo Terra Nova. Josh oni insistiraju na tome da je ovo porodicna drama, koja se, eto, desava u doba dinosaurusa. Yawn.Sin se visoko kotira na listi najiritantnijih tinejdzera u serijama. Bojim se da ce po tome dostici i onog debila iz "V"
Hahahaha. 100% tacno.
Link to comment
Sin se visoko kotira na listi najiritantnijih tinejdzera u serijama. Bojim se da ce po tome dostici i onog debila iz "V"
Sve vreme sam mislila, bože,gde nađoše ovog klinca, onaj iz V je upoređenju sa njim superekstasimpatičan
Link to comment

Terra Nova... mal nisam ugasio kad su Shannonu senioru na pocetku prokrijumcarili turpiju u torti. :isuse:CGI je kul, ali nije ovo vise devedeset treca pa da se nesto previse lozimo na to. Ostatak serije mora biti zanimljiviji da bi 1 ocekivanja bila ispunjena.

Edited by Calavera
Link to comment
Kasnije su odlično razrađeni ljubomora Petera Floricka prema Aliciji i nenamerni nesporazumi između Alicije i dece. (Biće i jedna bejbi siterka koja se zaletela.) Jedna od boljih serija uopšte. Toliko stvari ima u njoj, ali ne deluje da je na silu. Spin-doktori, kriza braka sredovečnih ljudi, adolescentna pobuna, "veza" na radnom mestu, a uz sve to i sudski slučajevi. Koji nisu toliko blesavi kao što u sudskim serijama obično budu (Bostonske advokate i Ali Mekbil ne podnosim.) A osim toga, Džulija je baš slatka.
Taman sam hteo da te pitam , za boldovano, jesi li ti putovao u buducnost posto je tek krenula sezona ;) .A onda shvatih o cemu pricas :isuse: Inace mene je ova serija lagano uvukla, zapravo te "sporedne/glavne price se fino preplicu....A spin-doktor je car...Kalinda :naughty:
Link to comment

odgledao i drugu epizodu Person of Interest.definitvino neću da pratim. govno od serije. u 2 epizode Kavizel predje put od beskućnika i alkosa do muškog modela sa fensi očalama, ultramodernim telefonima i high tc gedžetima......da ne pominjem stone cold ubicuCIA supermena koji nije ubio nikoga u dve epizode, običan epizodni hitman ga umlati od batina a klinka od 15 godina pobegne kroz gužvu..... jebo ove cenzurisane i imbecilne serije.... Majkl Vestern je za ovoga James Bond glavom, i naočarima....

Link to comment

Počeo sam sa Arrested Development :DDobro je, sviđa mi se humor. Džob mi je najjači™, ima totalno kretenske lajnove, nekad počnem da se smejem na glas kao sumanut, šta više od 1 sitcoma.

Link to comment
Počeo sam sa Arrested Development :DDobro je, sviđa mi se humor. Džob mi je najjači™, ima totalno kretenske lajnove, nekad počnem da se smejem na glas kao sumanut, šta više od 1 sitcoma.
I meni se svidja.Jako cudan i gotivan humor.
Link to comment

Pogledah upravo prvu epizodu Person of Interest! Jbt, neverovatno koliko je ocigledna razlika kad seriju rade npr. HBO ili AMC i kad je rade ovi CBS-ovi itsl. Pre svega je zbrzano, izvedba podseca na ona CSI sranja koja su dosadila vise svima (ili nisu? :D ). A ideja i koncept u opste nisu losi, onako stripovski je sve to, sa malo SF elemenata i to bi mi se recimo bas svidelo da je uradjeno kvalitetnije. Ocigledno je da su hteli da prave seriju koja ce dugo da traje za nevelike novce, a da privuce siroku publiku. Da je radjeno drugacije (da je npr. HBO-ova serija, u stilu onih najkvalitetnijih) samo onaj pocetak ove prve epizode, koji je zbupan u prvih 10 minuta koji idu pre spice, bi zauzeo celu jednu jednocasovnu epizodu. Pogledacu i drugu ep. cisto da vidim kako ide dalje, ali ne verujem da cu dugo pratiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...