Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni su sve scene sa njezinom decom bezveze, pocevsi od onog kad je mali glumio privatnog detektiva (sta se uopste desilo sa tim, saznao da su slike oca sa kurvom uradjene u PhotoShopu i zaboravio da informaciju prosledi dalje i onda baka bacila slike?!, pa onda kad je snimio nekog u hodniku skrivenom kamerom?), onda njegova 15-godisnja devojka koja se razume u politiku i utice na kandidate,... A sestra mu se napalila na onog black Jesusa, postala hriscanski fundamentalista i nakon par epizoda batalila religiju? Pored toga, jos su ruzni k'o pas.

Link to comment
The Good Wife startovala onako. Nije losa epizoda bila, ali nije bash ni sjajna, neke stvari mi se cine potpuno nepotrebne i usiljene

Alicia i Will koji glume lose odnose u firmi. Blah. I Willov razgovor sa Kalindom na kraju. I cercin tutor je dosadna i suvisna i usiljeno weird.

Al dobro, opet je bez sumnje jedna od serija kojoj se najvise radujem od svih koje pocinju ili se nastavljaju ove jeseni

+1Upravo htela da prokomentarišem, kad si ti već sve napisao :D
Link to comment
Meni su sve scene sa njezinom decom bezveze, pocevsi od onog kad je mali glumio privatnog detektiva (sta se uopste desilo sa tim, saznao da su slike oca sa kurvom uradjene u PhotoShopu i zaboravio da informaciju prosledi dalje i onda baka bacila slike?!, pa onda kad je snimio nekog u hodniku skrivenom kamerom?), onda njegova 15-godisnja devojka koja se razume u politiku i utice na kandidate,... A sestra mu se napalila na onog black Jesusa, postala hriscanski fundamentalista i nakon par epizoda batalila religiju? Pored toga, jos su ruzni k'o pas.
Meni su djeca podnosljiva, u poredjenju sa djecom u 99% drugih serija. Mislim, ne zanima me uopste sta se sa njima desava, sto manje ih ima to bolje, ali nisu mi pretjerano odbojni.
Link to comment
Meni su sve scene sa njezinom decom bezveze, pocevsi od onog kad je mali glumio privatnog detektiva (sta se uopste desilo sa tim, saznao da su slike oca sa kurvom uradjene u PhotoShopu i zaboravio da informaciju prosledi dalje i onda baka bacila slike?!, pa onda kad je snimio nekog u hodniku skrivenom kamerom?), onda njegova 15-godisnja devojka koja se razume u politiku i utice na kandidate,... A sestra mu se napalila na onog black Jesusa, postala hriscanski fundamentalista i nakon par epizoda batalila religiju? Pored toga, jos su ruzni k'o pas.
Nemoj tako strogo prema deci, pa to su obični tinejdžeri, koji su za priču bitni utoliko, da Piterova majka ima oko čega da se brine, a i kako bi Alisija bila working mom koja se vraća advokaturi da prehrani porodicu, da nema dece.
Link to comment
Meni je, kao sto vec rekoh, PoI prilicno bezveze. Caviezel je uzasno dosadan i stalno mumla, jedva ga cujem kad prica. Bezbroj kadrova ulicnih kamera :yawn2:Jedino vrijedno u seriji je Benri, ali ako nastave kao u prvoj epizodi, sumnjam da cu dalje gledati.
odgledah i ja ovaj pilot.prilično bezvezno. em nije Kavizel tip za ovakve stvari, em jako loše cupka izmedju broken man/cold killer. A i ostali glumci su mi nekako neuverljivi,......Sve u svemu jako tanko....:(elem, šta je sa Kavizelom i brijanjem/šišanjem? Ovo je valjda treća uloga u kojoj je on nešto na početku čupav i nikakav pa se posle sredi.. :blink:
Link to comment
The Good Wife startovala onako. Nije losa epizoda bila, ali nije bash ni sjajna, neke stvari mi se cine potpuno nepotrebne i usiljene

Alicia i Will koji glume lose odnose u firmi. Blah. I Willov razgovor sa Kalindom na kraju. I cercin tutor je dosadna i suvisna i usiljeno weird.

Al dobro, opet je bez sumnje jedna od serija kojoj se najvise radujem od svih koje pocinju ili se nastavljaju ove jeseni

jel moze koji info vise o seriji?
Link to comment
jel moze koji info vise o seriji?
Seija je o Ališi Florik, koja se posle pauze od 15 godina vraća advokaturi kao pripravnik, jer je njen muž (javni tužilac) uhapšen. Kad on izađe iz zatvora, otpočinje kampanju da se vrati na staru poziciju.Tu su razni ljudi, od kolega na poslu do porodice, i nisu samo puki dekor, već su dobro razrađeni likovi, svaka epizoda ima i prilično interesantan slučaj. Ovo sada je prva epizoda treće sezone.
Link to comment
jel moze koji info vise o seriji?
The series focuses on Alicia Florrick (Julianna Margulies), whose husband Peter Florrick (Chris Noth), a former Cook County state's attorney, has been jailed following a very public sex and corruption scandal. Alicia returns to her old job as a litigator (after taking years out to be a mother) to provide for her two children. The series was partly inspired by the Eliot Spitzer prostitution scandal, as well as by other prominent American political sex scandals, particularly those of John Edwards and Bill Clinton.Nije da serija nema mana, nije spektakularna, ali uglavnom je dobra i poredeci sa ostalim serijama trenutno u ponudi, sigurno je u vrhu po kvalitetu [doduse, neke koje vaze za odlicne nisam gledao]. Inace ne volim advokatske serije, ali stopsereklo, meni ovo deluje odlicno!Odlicna gluma [Julianna Marguiles dobila Emmyja nedavno, Archie Panjabi prosle godine), uglavnom zanimljivi slucajevi, mada jeste malo bezveze sto skoro sve slucajeve dobijaju Alicia i uopste, kompanija u kojoj radi.Isplati se probati, meni je od prve epizode bila ok. Opetkazemponavljam, nije to nesto sto ce te oboriti na dupe, ali dobra serija.Jel neko gledao Terra Nova? Izasla prva, i to dupla, epizoda. Ocekujem jeftinu zabavu koja ce dozivjeti fijasko sto se tice gledanosti i biti prekinuta posle prve sezone.edit: Meh, ladno sam previdio da je Arkadija vec dala opis serije. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Odgledala Terra Nova,štajaznam, onako. Puno jurnjave sa dinosaurusima, "srećna" porodica od mame doktorke, tate policajca i troje dece, naravno, postoji i neka misterija,zatim, kolonisti koji žive odvojeno od glavne nastambe, verovatno će se oko toga vrteti sva akcija itd, bla truć...Sve u svemu, gledam i sledeću epizodu.Inače, koliko sam videla, na špici, producenti su Branon Braga i Rene Ečeverija, znači ekipa iz Star Trek-ova

Link to comment

prošle nedelje počela sedma sezona "How I Met Your Mother". ugovorena je i osma sezona, kao poslednja, jer do 2030. kada on priča deci kako je upoznao kevu, moraju da se sretnu, naprave decu i porastu onolika. za sada je standardno simpatično.

Link to comment
prošle nedelje počela sedma sezona "How I Met Your Mother". ugovorena je i osma sezona, kao poslednja, jer do 2030. kada on priča deci kako je upoznao kevu, moraju da se sretnu, naprave decu i porastu onolika. za sada je standardno simpatično.
I vise nego simpaticno.Sjajna serija,totalno opustena.Za sad su izasle prve dve epizode sedme sezone.
Link to comment
prošle nedelje počela sedma sezona "How I Met Your Mother". ugovorena je i osma sezona, kao poslednja, jer do 2030. kada on priča deci kako je upoznao kevu, moraju da se sretnu, naprave decu i porastu onolika. za sada je standardno simpatično.
I vise nego simpaticno.Sjajna serija,totalno opustena.Za sad su izasle prve dve epizode sedme sezone.
odgledao sve, svidja mi se.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...