Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Prve dve epizode pete sezone Big Bang Theory stigle! :DJedva čekam večeras!
veceras je serije-mindless-fiesta! community, it's always sunny in philadelphia, parks and recreation, the big bang theory, the office... i jos se pojavio charlie sheen roast, conan sa jimom Parsonsom i horrible bosses. ih!
Link to comment

Parks je bio skroz dobar na otvaranju, sto nije neko cudo s obzirom na konstantnost serije. Mogao bi neko da otvori temu i za to.She has the scent and aroma of a Bloodhound.

Link to comment

RIP Entourge, iz sezone u sezonu su bili sve bledji... Mada zadnja scena budi sumnju da je u najavi neki spin off sa Arijem u glavnoj ulozi. Ionako je ukrao show jos u sezoni 1 pa bi to iole imalo smisla...

Link to comment

Ne verujem da ce biti spin of, ali se film pominjao cesto.Od novih sam pogledao New Girl (smor), Two Broke girls (tupavo, al lepa plavusa), Playboy (prosek, al ima Amber), Unforgettable (vec sam zaboravio o cemu se radi), Free Agents (ovo mi se actually svidelo :D )Na red cekaju Revenge, Person of Interest, Charlies angels ...

Link to comment

ove godine josh manje zanimljivih serija nego prosle. person of interest mi je mlak, ove komedije mi sve djeluju retardirano, sumnjam da cu ista pogledati. prime suspect je ok, mada nista specijalno. jedino mozda PanAm i donekle terra nova izvuku stvar.

Link to comment

Verovatno je ta poslednja scena samo uvod u film koji su vec valjda potvrdili. Mada, ko ce ga znati, mozda film bude samo veza izmedju Entourage-a i nove serije ako zarada na filmu bude zadovoljavajuca. Na kraju se ipak sve svodi na zaradu.Iskreno, i ako poslednje sezone serije i nisu bile nesto, ne bih imao nista protiv jedne sezone spin off serije da vidimo da li ce funkcionisati. I onako nabavljamo serije veoma povoljno i nije bas da ne dobijamo mnogo vecu vrednost od onog sto ulozimo na kupovinu u poznatim trafikama wink.gif

Link to comment

pogledao prve 2 free agentsa. nije lose. limunadica. najjace je sto gledam i sve cekam da iz henka napokon progovori moe szyslak :lol: raising hope prva epizoda drugog serijala :Hail: :Hail: :Hail: s' neba pa u rebra - prvo pa musko !

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...