Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel i u NCIS isto ima analiticar/haker/laborant/nesto slicno koji je mlad i ekscentrican? Barem boji kosu u narandzasto?u svakoj mogucoj seriji je ista podjela likova. Mandingo, jesi gledao Ringer? Mene nesto ne privlaci, uprkos SMG.
Naravno da ima. U prvom slucaju je mlada goth riba, u drugom geeky mladic™. :P Ringer nije ni mene odusevio, mada moram priznati da je glumacka ekipa odlicna. SMG, Nestor iz Lost-a, onaj Velsanin iz fantastic 4 + Jason 'Logan' Dohring, koji ce biti recurring character. @Arkadija Verzija sa Markom Harmonom je 'originalni' NCIS. Iz Washingtona...
Link to comment
A New Girl? Sumnjam da ce biti ista drugacije od vecine dosadnih sitcoma, ali ispostovao bih 1 Zooey.
Bolje preskoci osim ako bas ne volis Zooey, prilicno je slabo. Deputy Leo D'Amato jedan od glavnih likova, nije on za to. Jos je Damon Wayans mladji zamenjen posle pilota, a on je tu bio najbolji posle znas-vec-koga.Najgora scena: Zooey :wub: napravi LOTR referencu, a ovi ostali se gledaju izmedju sebe i mrste, pa mislim stvarno! Geek nasledio Zemlju, a ovi se i dalje sprdaju na nas racun! angry.gif Edited by Calavera
Link to comment

to sam i ocekivao. jes da volim Zooey, ali upravo iz tog razloga cu je ipak zaobici. mada, moze se i popraviti, naravno, ali bla. nerviraju me takve serije.

Link to comment

Jeste Zoi slatka, ali ovo je nešto što treba zabraniti odmah, da nema više. Možda sam gruba, ali nerviraju me kad na silu pokušaju da prodaju komediju, mislim, za to treba imati puno,puno talenta i dobrih ideja, a to ovde nije slučaj.

Link to comment

Meni tako djeluje 99% komedija uopste. Osim Community i It's Always Sunny koje mi se svidjaju, ima jos par koje mogu da pogledam, ali ostalo mi je potpuno usiljeno. Daleko vise volim humor u 'ozbiljnim' serijama.

Link to comment

vaši komentari su me ubedili da ni ne probam A New Girl, a baš sam želela, naravno, zbog preslatke Zoey :wub:ove sezone ću morati da se zadovoljim proverenim Dexterom i BBT... nema se snage za nove pokušaje :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...