Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Poceli sinoc NCIS i NCIS.LA, ako neko prati.
Na ovom forumu, samo ti i ja. :D
Ako može neko od oba gledaoca ove serije da me uputi u materiju: ovde se radi o internoj istražiteljskoj ekipi u okviru američke mornarice?
Link to comment

Slatko se prisećčam serije Fernandel™ /L'amateur ou S.O.S. Fernand/, imala je samo sedam epizoda, i prikazivla se na RTV, uz naratora, jednog vojvođanskog glumca koji kao da je čitao izveštaje o vodostanju.Zapleti su bili uglavnom naivni, dans bi rekli da je to dečja serija, Fernandel je priticao u pomoć na isti način kao Svetac /dok ga je igrao Rodžer Mur), dakle kao dobri anđeo, ničim izazvan i nezasluženo.Fernandel je tu tajanstveni penzos koji ima neimenovane izvore prihoda, samo mu fali batler Dezmond da mu kuva ručak i pere čarape.I šta sad, "šta reći? [uzdah]", glasi otrcano retoričko pitanje - nema više takvih lepi serija.Danas su u modi advokati koji pucaju na svoje klijebte (Bostonski advokati, onaj Kapetan Kerk puca kao Klint Istvud pa se pravi budala), ili doktori koji se jebu na sve strane.Odeš u bolnicu da te izleče, a vratiš se sa sifilisom.Ovom napaćenom narodu trebaju takve poučne i fine serije, dakle kao što su Fernandel i Svetac.U jednoj epizodi je Fernandel pomogao klincu koji je boleo mnuzeje. Igrom neverovatnih okolnosti, Fernandel je morao da zanoći u muzeju bez odela. U zavšrnoj epizodi se vidi kako vozi bicikl u srednjevekovnom oklopu.Divno. Prelepo. To je serija.

Link to comment
Da. :D
Užasno glupo, ali užasno. Ne znam za izvedbu, verovatno je standardni paket, ali da ti osnova budu interni istražitelji mornarice, to je uvreda za inteligenciju. Šta, sve ostale istražiteljske ekipe su već u opticaju?
Link to comment
Ide to na novoj nekad, pogledao sam par epizoda i stvarno ne znam sta je zanimljivo.Vjerovatno se jms i mandingo loze na neku glumicu :lol:
Nije da nema glumica za lozanu ali nije to. I wish it was, iskreno. Serija je klasicna procedural navlakusa.
Užasno glupo, ali užasno. Ne znam za izvedbu, verovatno je standardni paket, ali da ti osnova budu interni istražitelji mornarice, to je uvreda za inteligenciju. Šta, sve ostale istražiteljske ekipe su već u opticaju?
Jel' gledas ti serije uopste? Naravno da su vec u opticaju. Samo fali neka pro - green serija, gde ce glavni likovi biti zajebani inspektori EPA. <_<
Link to comment
Jel' gledas ti serije uopste? Naravno da su vec u opticaju. Samo fali neka pro - green serija, gde ce glavni likovi biti zajebani inspektori EPA. <_<
:lol: Može i PETA detektivi...
Link to comment

Jel i u NCIS isto ima analiticar/haker/laborant/nesto slicno koji je mlad i ekscentrican? Barem boji kosu u narandzasto?u svakoj mogucoj seriji je ista podjela likova. Mandingo, jesi gledao Ringer? Mene nesto ne privlaci, uprkos SMG.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...