Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

super i za Dinklagea, mada mislim da je Walton Goggins vise zasluzio nagradu. no dobro, morao je i Game Of Thrones nesto da dobije. Cudi me da Boardwalk Empire nije dobio vise nagrada, s obzirom da je HBO serija...

Link to comment

Za Gogginsa ni ja ne bih imao nista protiv, ali ovako mi se najvise svidja - po 1 Emi za Justified i GoT. :) Jos da je Parks & Recreation uspeo da iznenadi negde... eh...BE je pokupio one nagrade za tehnicka dostignuca nekoliko dana ranije, dosta od njih. :DNego, za one koji ne zalaze u The Wire temu, veceras pocinje da se prikazuje na HRT2 u 23. Isti kanal, nesto pre 1 = pretposlednja epizoda Arrested Developmenta.

Edited by Calavera
Link to comment

@ Calavera, jel dobra ta epizoda AD ili da cekam posljednju da bih se nasmijao? :P :Hail: HRT-u za Wire. Posto je serija u Americi davno zavrsena nadam se da ce pustiti sve odjednom a ne kao Fringe sezonu godisnje da ljudi potpuno zaborave o cemu se radi(lo)

Link to comment
@ Calavera, jel dobra ta epizoda AD ili da cekam posljednju da bih se nasmijao? :P :Hail: HRT-u za Wire. Posto je serija u Americi davno zavrsena nadam se da ce pustiti sve odjednom a ne kao Fringe sezonu godisnje da ljudi potpuno zaborave o cemu se radi(lo)
Jeste, ali opet... ako nisi gledao od pocetka... :(:D Edited by Calavera
Link to comment
hrt je valjda otkupio sve sezone wire-a.inace ide od ponedeljka do cetvrtka oko 23:00 [iz nekog razloga, ne ide petkom]
Sve serije kod njih idu pon-cet, oduvijek. Petak je rezervisan za izbor za miss gorskokotarske zupanije, koncert Vinka Coce i sl.Valjalo bi nabaviti njihove pr(ij)evode posto vjerujem da su najkvalitetniji.
Link to comment
Sve serije kod njih idu pon-cet, oduvijek. Petak je rezervisan za izbor za miss gorskokotarske zupanije, koncert Vinka Coce i sl.Valjalo bi nabaviti njihove pr(ij)evode posto vjerujem da su najkvalitetniji.
Nije oduvijek, nekad je bilo i normalno. Još tu i tamo poneku novu seriju ne spale u tri tjedna tim bjesomučnim rasporedom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...