Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nego, kad smo već kod novih serija...Šta bi sa Alkatrazom, zna li se kad će krenuti? Ja mislio da će od Septembra, ali izgleda ništa od toga za sad. :(
Čini mi se da je januar 2012. termin
Link to comment
elem, gledao bi neku komediju. ima li ista sto nisu smarachki sitcomi da valja?
Jesi ti bese gledao Parks & Rec, ne secam se ko je sve prijavljivao da su poceli to? Ako ne, probaj... i preporucujem da pocnes od druge sezone.Ali prvo Arrested Development jos jednom! angry.gif
Link to comment
najbolje bi bilo da su entourage zavrsili posle 7 epizoda, a ne 7 sezona :P 
Da su ostali samo na prikazivanju žena, pardon, novih devojaka, bili bi gledani i dalje. Nemam želju da odgledam završetak serijala. Ostaviću ih poput Srcubs-a, neodgledane...Btw. sad videh info, preminuo lik iz Spartacusa.  :(
Link to comment
Jesi ti bese gledao Parks & Rec, ne secam se ko je sve prijavljivao da su poceli to? Ako ne, probaj... i preporucujem da pocnes od druge sezone.Ali prvo Arrested Development jos jednom! angry.gif
goddamnit. poceo sam parks & rec, ali nije mi se svidjelo. no, samo 3 epizode sam pogledao. moze li se poceti od druge sezone, nece se nista izgubiti ako ne pogledam prvu? posto mi se ono na pocetku bash nije svidjalo.
Da su ostali samo na prikazivanju žena, pardon, novih devojaka, bili bi gledani i dalje. Nemam želju da odgledam završetak serijala. Ostaviću ih poput Srcubs-a, neodgledane...
ja sam entourage gledao samo par epizoda, i bilo mi prilicno dosadno. osim jeremy pivena, nijedan drugi lik mi nije bio zanimljiv. a i ribe, sta znam, ionako ih ima u svakoj seriji.a za scrubse se slazem, kud nisam ostavio na kraju 5. sezone [mada je i ona vec slaba, al gledljiva]. ovo posle je krsh potpuni. ipak, na vrijeme sam se zaustavio, pa nisam zadnje 2 gledao.
Link to comment
goddamnit. poceo sam parks & rec, ali nije mi se svidjelo. no, samo 3 epizode sam pogledao. moze li se poceti od druge sezone, nece se nista izgubiti ako ne pogledam prvu? posto mi se ono na pocetku bash nije svidjalo.
Ma moze bre, prva sezona je bas ono... jeste da ima samo 6 epizoda, ali bolje ti to preskoci. Edited by Calavera
Link to comment
goddamnit. poceo sam parks & rec, ali nije mi se svidjelo. no, samo 3 epizode sam pogledao. moze li se poceti od druge sezone, nece se nista izgubiti ako ne pogledam prvu? posto mi se ono na pocetku bash nije svidjalo.
Meni ovde savetovali da preskocim 1. sezonu, i nije mi bio problem da se ukljucim u drugu, a serija je lepo legla.
Link to comment

Slazem se za entourage, jebo ih happy end. Bolje bi bilo da je Vins bankrotirao, i presao da zivi kod Dzonija koji je nova stara zvezda 'olivuda.Nego, kako je Trtl postao milioner? Zar on nije prodao svoje akcije da bi skupio kintu za restoran? Kakve veze ima sto je kasnije Avion went publc? Malo sam motao zadnjih par epizoda, pa nisam uhvatio taj deo.

Link to comment
Nego, kako je Trtl™ postao milioner? Zar on nije prodao svoje akcije da bi skupio kintu za restoran? Kakve veze ima sto je kasnije Avion went publc? Malo sam motao zadnjih par epizoda, pa nisam uhvatio taj deo.
Jeste ih prodao, ali ih je otkupio Vinnie pa mu ih "sacuvao" jer je znao da ce im narasti vrednost :huh:Jesu zasrali sa poslednjim sezonama ali svejedno, meni je serija bila ok, odlicno za opustanje.Emmanuelle Chriqui :wub:
Link to comment
Jesi ti bese gledao Parks & Rec, ne secam se ko je sve prijavljivao da su poceli to? Ako ne, probaj... i preporucujem da pocnes od druge sezone.Ali prvo Arrested Development jos jednom! angry.gif
:lol:
Link to comment

Ma gdja Ari je bez premca, još da joj je par kilograma. :wub: Ne mogu joj ove mladje stati na crtu. (to Zli Gli progovara iz mene)Odoh da okačim koju sliku na odgovarajući topik.

Edited by mr@ki
Link to comment

Odgledao najzad Carnivale do "kraja". Odlično je išlo sve dok nisu negde sredinom druge sezone krenuli da zbrzavaju i žure ka nekoj finalnoj konfrontaciji, valjda su znali da ih otkazuju. U prvoj sezoni je ritam savršeno spor, atmosfera odlična... a ovo posle, sve zbrda-zdola i isiljeno finale koji ipak nije spakovano do kraja nego ostavljeno da visi. Prilično sam ubeđen da je originalna ideja bila da su Ben i njegov tata "mračni" dok je Otac Kurgan iz Gorštaka "svetao", iako se svo vreme sugeriše suprotno, ali nije bilo mesta za takve obrte. A kakve veze je sve to trebalo da ima sa nuklearnom bombom, nikad nećemo ni saznati. Mnjah.Jumping the shark trenutak je tu negde kad mlada "igračica" svom izabraniku nudi romantični analni seks bez lubrikanata, zato što hoće da bude "posebno", da ga ne stavlja tamo gde je 650 mušterija već bilo :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...