Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Oh, jos jedna alibi serija... "znas, treba samo da prezivis prve 23 dosadne epizode, kasnije je do jaja"... "znas, bas si uhvatio par losih epizoda, ostale su genijalne" itd.... :fantom:

Link to comment
Sad ide Arrested Development na HRT-u, povraca mi se od te serije.
Oh, jos jedna alibi serija... "znas, treba samo da prezivis prve 23 dosadne epizode, kasnije je do jaja"... "znas, bas si uhvatio par losih epizoda, ostale su genijalne" itd.... :fantom:
:wub: Zeljno iscekujem 6. sezonu.
Potpis x3
Link to comment
uh, ala su sinovi anarhije momački počeli sezonu!
šta je bilo, pričaj!?!jaxxx odlučio da promeni imidž koji negde levitira između prerano rođenog ruskog siročeta koje odbija hranu i sa 9 godina su mu operisali slepo crevo i sport i wiggera? jel neko progledo, il se davno izgubljeno dete pojavilo?čuo sam da prva oće da kupi sinove i ubaci ih prajm termin sa onim latinskim dobrim. biće to takav back2back za uz heklanje! Edited by korindjar
Link to comment
šta je bilo, pričaj!?!jaxxx odlučio da promeni imidž koji negde levitira između prerano rođenog ruskog siročeta koje odbija hranu i sa 9 godina su mu operisali slepo crevo i sport i wiggera? jel neko progledo, il se davno izgubljeno dete pojavilo?čuo sam da prva oće da kupi sinove i ubaci ih prajm termin sa onim latinskim dobrim. biće to takav back2back za uz heklanje!
Jax se vraca kroz vreme i u "Djovaniju" kupuje malom Asu Sa Stranda VHS video Gold Star i spasava ga od mnogih posasti te cini da mu se mnoge stvare dese na vreme, kad priroda to nalaze.
Link to comment

"Terra Nova (Fox)When it's on: Mondays starting September 26Who's in it: Jason O'Mara, Stephen Lang, Shelley Conn, Landon Liboiron, Naomi Scott, Allison MillerWhat it's about: In the future, humans must restart civilization by traveling back in time when dinosaurs ruled the Earth.Why we're excited about it: Dinosaurs, dinosaurs, dinosaurs! Consider us caught up in the hype."Još jedna SF serija, koja ekspoloatiše dinosauruse. Ko zna,možda bude zanimljiva

Link to comment

najbolje bi bilo da su entourage zavrsili posle 7 epizoda, a ne 7 sezona :P

Još jedna SF serija, koja ekspoloatiše dinosauruse. Ko zna,možda bude zanimljiva
ogroman potencijal za spektakularan promasaj, cini mi se :)
Link to comment

ne znam tacno, al cini mi se da je to trebalo na zimu da krene? mozda u januaru.elem, gledao bi neku komediju. ima li ista sto nisu smarachki sitcomi da valja?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...