Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ali the shadow line uzima titulu najboljeg krajma ove sezone.
odgledala 5 epizoda i sad mi zao da gledam preostale 2 jer znam da nema vise.odlicno. (iako jos uvek ne znam ko je ubica :lol: )
Link to comment

Imenjak slonolikih monstruma iz Gospodara Prstenova?Ne znam, Justified mi jednostavno nije dovoljno zanimljiv da mu posvetim više od 3-4 epizode, koliko sam ga ispratio. Meni je mnogo bitno oko čega se vrti glavna radnja i vuče li me da pratim seriju. Jeste da je prilično subjektivna stvar, ali ša ću. Osim toga, to je jedna od onih serija za ubijanje vremena koje se prate u "1 nedeljno" ritmu u najboljem slučaju, a totalno dosadna ako se npr. skine sezona pa gleda u kontinuitetu.

Link to comment

Mislim da su samo prvih nekoliko epizoda u case-of-the-week stilu, nastavi sa gledanjem. Drugu sezonu je pogotovo steta propustiti.Mada jeste meni dovoljan samo taj western smek da proglasim Djastifajd za novu omiljenu seriju. :D

Link to comment
Mada jeste meni dovoljan samo taj western smek da proglasim Djastifajd za novu omiljenu seriju. :D
bogme, ja odlucila da nastavim. upecala sam se definitivno na onu scenu na pocetku 2. epizode kad givens dodje da poseti onog tipa u bolnici, a ovaj mu isprica zasto se "ponovo rodio". kakav dijalog, majku ti, mora da se gosn izvrsni producent umesao, samo on ume tako nesto da napise. :)pa se jos sve desava u kentakiju, timotiju dobro stoji sesir i lijep je poput grijeha. mene dosta. :)
Link to comment
(iako jos uvek ne znam ko je ubica :lol: )
znam ko je ubica. u jbte, al me obespokojilo ovo... da se coek ubije... :(sad cu samo da gledam americke. tamo uvek pobedi dobro :( Edited by darling
Link to comment
FALL TV PREVIEW 2011: NEW SHOWSvecina djeluje priglupo, ali bice valjda par gledljivih.
I, sta ima visoku kvotu?Ja cu sigurno pilotirati: Up All Night (cura radila parks and recreation i snl), Pan Am i The Playboy Club (mad men much?), New Girl (reziser snimao freeks and geeks i walk hard, pa...), Terra Nova (pretpostavljam da cu samo pilot i gledati), American Horror Story (takodje samo pilot), How To Be a Gentleman (creator radio its always sunny), Allen Gregory (jonah hill jedan od creatora) i Hell on Wheels.
Link to comment

ja cu dati sansu new girl [zbog zooey], ringer [zbog SMG], terroj novoj [mada sam prilicno skeptican], hell on wheels, american horror story, homeland. to bi otprilike bilo to. za how to be a gentleman su prilicno slabe recenzije [uprkos davidu hornsbyju]. a gifted man ima odlicnu glumacku ekipu, ali nesto mi ne djeluje zanimljivo. no, mozda pogledam pilot, zbog margo martindale i nicka sobotke :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...