Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jbt, ja bio ubeđen da treba da krene peta, a ne četvrta sezona...:)Džeksončić se ošišao...Lično, voleo bih da ima više priče o drugim članovima SOA - Bobiju i ostalima...To mi nekako fali.

Link to comment

jos jedan dobar engleski krimic - above suspicion, itv, glavni inspektor cezar iz rima.slucajevi krvavi, prljavi i detaljni, sajdkikica ima dobre noge, ali neki problem s licem, a i kurci se ko svi mladi, zato nije cista petica.poseban gust za elrojevce, treca epizoda, red dahlia.

Link to comment

teoretski moze, samo moras prakticno da rasporedis isplate honorara, onaj od pre sest meseci da racunas da ce ti stici za sest meseci i tako ukrug.e, da, zaboravih jos jedan hail za marvina sto mi je omogucio da uzivam u this life neometano od zivotnih pritisaka.

Link to comment
jos jedan dobar engleski krimic - above suspicion, itv, glavni inspektor cezar iz rima.
meni je glavnija bila ana travis. :wub: steta, samo 3 epizode.gledala na hrtu, proletos, cini mi se. oni petkom uvece za nas usedelice na drugom pustaju super krimi serije, mini&maksi. ne znam da l je neko pomenuo svedsku detektivku irenu hus i serijal tv filmova sto lice na seriju. isto bilo na hrtu proslog meseca, 6 filmova. gledam na imdb da ce ove godine prikazati jos 6. mnogo je dobro. ima atmosferu odlicnih engleskih krajm serija, a na svedskom. http://www.imdb.com/title/tt0940780/
Link to comment
meni je glavnija bila ana travis. :wub: steta, samo 3 epizode.gledala na hrtu, proletos, cini mi se. oni petkom uvece za nas usedelice na drugom pustaju super krimi serije, mini&maksi. ne znam da l je neko pomenuo svedsku detektivku irenu hus i serijal tv filmova sto lice na seriju. isto bilo na hrtu proslog meseca, 6 filmova. gledam na imdb da ce ove godine prikazati jos 6. mnogo je dobro. ima atmosferu odlicnih engleskih krajm serija, a na svedskom. http://www.imdb.com/title/tt0940780/
uh, meni ona nikako nije bila srcu mila, dal zbog nepotizma, dal zbog kao naivnosti - ko jos pusta novinara da mu ceprka po kuci i jos ponesto. ali nije samo tri epizode, ima tri sezone po 150-180 minuta (2+3+3), ne znam kako su ih na hrtu delili. (above suspicion, the red dahlia, deadly intent i silent scream)
Link to comment

Meni Irena Hus najlošija od švedskih serijala. Daleko od toga da je loše ali... Yellow bird radi nove produkcije samo treba dočekati da se pojave ispod žita

Link to comment
uh, meni ona nikako nije bila srcu mila, dal zbog nepotizma, dal zbog kao naivnosti - ko jos pusta novinara da mu ceprka po kuci i jos ponesto. ali nije samo tri epizode, ima tri sezone po 150-180 minuta (2+3+3), ne znam kako su ih na hrtu delili. (above suspicion, the red dahlia, deadly intent i silent scream)
ja u sledecem zivotu zelim da izgledam ko ana travis. kakva riba dzindzerica. na hrtu su to pustili tri petka zaredom. pocne oko 10 traje do iza ponoci. jedna spica, jedna epizoda.
Meni Irena Hus najlošija od švedskih serijala. Daleko od toga da je loše ali... Yellow bird radi nove produkcije samo treba dočekati da se pojave ispod žita
ja gledala samo irenu i bas mi je bila dobra, osim ono kad je cmoljila da l je muz vara il ne, sto naravno nije uticalo na njene detektivske sposobnosti. daj te druge, da ih trazim, al da ima engleski titl elem, u petak na hrtu ovo:http://www.imdb.com/title/tt1183195/
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...