Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

+1pricali smo vec ne toliko davno o tome, smatrao sam je najboljom serijom ikad, ali odgledavsi homicide prije par godina opet, realno je reci da je na momente prilicno naivna. odlicna, svakako, ali po mnogo cemu je daleko iza wirea, i ne samo wirea.
pa da, osim shto je plitka i naivna u deshavanjima, ta serija je krajnje skromna i sa likovima (ok, super su frank, munch, lewis i sve to, ali sem neshto skromno luthera mahoneya i njegove organizcije ne prate nijednog negativnog lika, shto je...). the wire ima savrsheno sklopljenu prichu i (za razliku od recimo losta za koji se to shatro pricha) perfektno je osmishljen od pochetka do kraja. uostalom, rechima lestera freamona - every piece matters. u seriji nema dela koji je nebitan i tu je da popuni minute epizode.
Link to comment
pa da, osim shto je plitka i naivna u deshavanjima, ta serija je krajnje skromna i sa likovima (ok, super su frank, munch, lewis i sve to, ali sem neshto skromno luthera mahoneya i njegove organizcije ne prate nijednog negativnog lika, shto je...). the wire ima savrsheno sklopljenu prichu i (za razliku od recimo losta za koji se to shatro pricha) perfektno je osmishljen od pochetka do kraja. uostalom, rechima lestera freamona - every piece matters. u seriji nema dela koji je nebitan i tu je da popuni minute epizode.
all the pieces matter :mad:
Link to comment

mislim da je sada vreme da smorim sa serijometr... stavljen perspektive na stvari: sve serije su tu da se njima naloži kako bi se podrejala sarma za gledanje sopranosa.

Link to comment

Jel gledao neko Sharpe-a? O'er the Hills and o'er the Main,through Flanders, Portugal and Spain,King George commands and we obey,o'er the Hills and far away...edit: jebo queen, ovi su pevali sa King George stihom...

Edited by Filipenko
Link to comment
Jel gledao neko Sharpe-a? O'er the Hills and o'er the Main,through Flanders, Portugal and Spain,King George commands and we obey,o'er the Hills and far away...edit: jebo queen, ovi su pevali sa King George stihom...
jel to ono sa sean beanom? gledao davno, ima barem 10 godina, tad mi se svidjela.
Link to comment
shta ti je bolje u homicideu? pricha? likovi?svaka chast svemocnom davidu simonu i za homicide, ali za mene su to dve neuporedive serije shto se kvaliteta tiche. uostalom, homicide pada prvi test jer je ishao na nbc-u, pa nije moglo da bude psovanja. kakva je to pandurska serija bez psovanja...
E, a zašto odmah mora pesnica u bradu? Imam pravo da mi se sviđa i Hommicide i Wire, svaka na svoj način.
Link to comment
jel to ono sa sean beanom? gledao davno, ima barem 10 godina, tad mi se svidjela.
Jep...po engleskim kvaziistorijskim romanima, odnosno romanima Bernarda Kornvela. Bin blista.
Link to comment
E, a zašto odmah mora pesnica u bradu? Imam pravo da mi se sviđa i Hommicide i Wire, svaka na svoj način.
pesnica? samo pitam shta ti je bolje ovamo, nishta vishe od toga.a pesnica moze da ti bude to shto se zna koja od te dve serije se analizira na sociologiji na harvardu, kao i za koju od te dve serije je obamin attorney general nedavno trazio da se snimi josh jedna sezona ili makar film ;) Edited by Teixeira
Link to comment
a pesnica moze da ti bude to shto se zna koja od te dve serije se analizira na sociologiji na harvardu, kao i za koju od te dve serije je obamin attorney general nedavno trazio da se snimi josh jedna sezona ili makar film ;)
UNDERGRADUATE COURSESCourse Number Title Instructor Day/TimeSociology - 172 - Crime, Media and Society - Way - TTH 10-11mora da je ovo :DInače, Wire je stvarno odlična serija, a ja, možda, zbog sentimentalnog sećanja, dajem prednost Hommicide-u Edited by Arkadija
Link to comment
Imam pravo da mi se sviđa i Hommicide i Wire, svaka na svoj način.
ma pusti Sonicsa, on je gay... to ko da kazes Casablanca kurca ne valja jer je Rambo jaci od Ricka...Wire objasnjava, istina. ali Homicide je jebeni Homicide, nema nista jace.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...