Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

E neka ste mu rekli, našao čovek da smara sa omiljenim serijama na topiku o omiljenim serijama <_<Nego, hoćemo još jednu rundu "Wire je OMG najbolja serija OMG svih vremena OMG"?

Link to comment
i ja sam otprilike toliko odgledao i batalio. djelovalo mi je skroz usiljeno i neduhovito
+1Ja sam, doduše, odgledala celu prvu sezonu, ali više nisam imala strpljenja, i nije mi bilo smešno.Posle 3 sezone Wire-a, zaključak je da je serija odlična, ali Hommicine Life on the Street je i dalje i zauvek meni najmilija pandurska serija
Link to comment

Opet ide "My name is Earl" na HRT-u. Meni u pocetku bio dobar, sad vec smara.Za to vrijeme je Dexter stigao do pete sezone i odlican mi je iako sam propustio bar 10-ak epizoda iz prve 2 sezone, taman cu da nadoknadim izmedju pete i seste. Ima li on 1 svoj topic ovde?

Link to comment

Ako sve prođe po planu, od sutra se gleda Carnivale po jedna dnevno. Utisci posle. S tim u vezi...

Oh, i tamo Uini objasnjava :unsure:
Ko je umoran od Weenijevog objašnjavanja, umoran je od života.
Link to comment
morse je zapravo jako staromodan, u ovakvoj konkurenciji ispadne i loš. vera je više klasična detektivska priča, par starijeg (Vera) i mlađeg detektiva, zapleti su spori, temeljiti, precizni, nema puno akcije i pičvajza, raspleti redovito iznenađujući. meni se svidio lik glavne junakinje, čangrizava depresivna baba, koja odlično razumi ljude i koja ih (zbog toga valjda) i ne voli. ako si imao strpljenja za midsomer murders, ovo će ti se svidit, ako bi više dinamike možda i ne.
zbog preporuke za veru ti oprastam ovo za morsa :-Pmislim, vera je morse, samo sto jos nije pocela da slusa klasiku i peva u horu.kad porastem, bicu ista, sigurna sam.nego, nadam se da si odgledala luthera. ne propustiti nikako.ali the shadow line uzima titulu najboljeg krajma ove sezone.
Link to comment
Posle 3 sezone Wire-a, zaključak je da je serija odlična, ali Hommicine Life on the Street je i dalje i zauvek meni najmilija pandurska serija
shta ti je bolje u homicideu? pricha? likovi?svaka chast svemocnom davidu simonu i za homicide, ali za mene su to dve neuporedive serije shto se kvaliteta tiche. uostalom, homicide pada prvi test jer je ishao na nbc-u, pa nije moglo da bude psovanja. kakva je to pandurska serija bez psovanja... Edited by Teixeira
Link to comment

wire, inace, ponovo ide na crnogorskoj atlas tv, po dvije epizode dnevno. u toku je 3. sezona.odgledala kidnapped, nelosu ali nesjajnu seriju sa neneseksi ali ni seksi jeremy sistoom. i tako.

Link to comment
shta ti je bolje u homicideu? pricha? likovi?svaka chast svemocnom davidu simonu i za homicide, ali za mene su to dve neuporedive serije shto se kvaliteta tiche. uostalom, homicide pada prvi test jer je ishao na nbc-u, pa nije moglo da bude psovanja. kakva je to pandurska serija bez psovanja...
+1pricali smo vec ne toliko davno o tome, smatrao sam je najboljom serijom ikad, ali odgledavsi homicide prije par godina opet, realno je reci da je na momente prilicno naivna. odlicna, svakako, ali po mnogo cemu je daleko iza wirea, i ne samo wirea.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...