Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao carnivale.Serija kulminira u drugom delu druge sezone, što zapravo, meni barem, govori koliko je moglo da bude bolje u početku. Jeste da je logično da taj deo bude naj jer je u pitanju kulminacija, ali svejedno, loša dramatizacija u prvoj sezoni, sporohodno, na momente i dosadno. Mnogo su bežali od glavne niti radnje (do totalno nebitnih za radnju, a opet nezanimljivih stvari), niti je karakterizacija podrobno odrađena u tom delu. Šteta, pošto je po meni barem, radnja serije mogla mnogo bolje da se izeksploatiše. Kao što vidite, iz poštovanja prema svima vama kojima je serije pa i jedna od naj ikad, makismalno sam se ogradio, tako da nemoj neko reč da mi kaže. :)

Fuck me, apsolutno sam bio ubeđen da će Jonsey da zgekne :( Bilo mi ga žao, mnogo sam ga zgotivio, i posle Justina (a možda i pre) - najbolji je i najkompletniji lik, najbolje odglumljen. Samson je baš to "lik", ali lik fizički - bez previše glumačke virtuoznosti, previše je casual, niti mu je uloga zahtevna.

Sve u svemu, dobio sam manje nego li sam očekivao, što je opet ok jer ste najavljivali "još malo pa best ever". ALI, serija je dobra, finale je stvarno piece of art, iako sam scenu sa umirućim kukuruzima već "video" da će se desi mnogo pre kraja :)

Link to comment
Odgledao 4 epizode Arrested Development. Hoce serija biti bolja ili je to to? Mislim ok je, ali sam ocekivao vise.
i ja sam otprilike toliko odgledao i batalio. djelovalo mi je skroz usiljeno i neduhovito
Link to comment

Ja se time ne bih hvalio! Ne volis AD, ne volis Game of Thrones... sta ce ti zivot uopste ako ne znas sta vredi gledati na televiziji? :unsure:(ozbiljno, odgledaj taj Pier Pressure, to ti je 20-tak minuta. Ako ti se ni onda ne svidi, odustajem!)

Link to comment
Gle, Chief Miles O'Brien! Deluje interesantno, koliko se može proceniti po traileru. Nadam se samo da će bar malo izbeći white man's guilt trip oko toga šta su radili indijancima a šta crncima robovima, pošto se već da naslutiti. Ako se već ripofuje Deadwood, mogli bi da primete da u takvom jednom galimatijasu nasilja radi nasilja nema previše mesta za savremeno moraliziranje.
Link to comment
i ja sam otprilike toliko odgledao i batalio. djelovalo mi je skroz usiljeno i neduhovito
+1I smaraju me ovi calaverizmi "ako ________ bice ti ________" :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...