Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

avaj, kako hodate po tankoj ivici zileta, mladici.sreca vasa da mi stripovi zaokupljaju paznju.
Ipak bi mogao da obratiš pažnju, ovde se spominju Srećni ljudi u smislu boljeg kvaliteta od Losta <_<
Link to comment
prava poslastica je gledati klensija brauna, odlično je odglumio brata dzastina
Jedini nadrosečni glumački performans do sada, ja sam na drugoj druge sezone. Dobar mi je i Stampy, eventualno Jonesy.
Link to comment

Odgledao The Pillars of the Earth. Sasvim zadovoljan sto sam odgledao. Neke situacije i likovi su onako malo kliseriziani, ali u svakom slucaju za mene odlicna serija.

Link to comment
gluma u carnivale je odlicna, kao i sama serija, a clancy brown pogotovo rastura.
+100000svi su doslovce na visini zadatka. kepec pogotovo, fantastican je.
Link to comment

Closer, ili u prevodu na HRT-u "Završni udarac", s Kirom Sedžvik. Dođe mi da izvlačim dalekosežne anropo-ociološke zaključke na osnovu te serije.Gotovo da nema preokreta ("tvistova"), kao u prvim sezonama Reda & zakona, onaj koji je nameračen na početku ima da bude krivac i gotovo.Apsolutno crno-bela podela na dobre i loše momke (i devojke).Serija ide uz dlaku savremenoj amerikanskoj paranoji i hiperegulaciji; jedina devijacija koja se toleriše jeste policajac koji pravedno mlati da bi iznudio priznanje od pedofila.Sedžvikova je užas u svojoj savršenosti, a njen muž je nekad bio alkoholičar i bio prihapšen dva puta zbog vožnje "pod uticajem", i to je zamalo uništilo njihov brak, koji zapravo i ne postoji, jer žena gine na poslu.To je serija koja život u Americi prikazuje kao građanski rat, u kojem ima mesta samo za policiju i novinare, ostali su mleveno meso.Interesantan je kasting:: onaj glumac koji je igrao glavnog negativca u seriji Krajm Stori - Denison - onaj koga je jurio čuveni poručnik Torelo (to jest Denis Farina), e taj ovde igra treće smetalo Kire Sedžvik.

Edited by kud_genijalci
Link to comment

Ja sam se, bas zbog tog zabole me stava odmah zagrejao i to najgore do sad, jos od barely legal Jessice Biel u 7th heaven koja je isla na BK. Samo ta slika nije nesto

aubrey-plaza.jpg

btw krenuo sa The Wire, i pored ogromnih ocekivanja dobio sam vise nego sto sam ocekivao.

Edited by nemoderisani
Link to comment

Za onog s brcima sam pomislio da je Majkl Dažfer Foks.Pre desatak godina se kod nas prikazivala (sa zakašnjenjem) jedna serija Picket fences, prevedeno kao drvene ograde, a mogli su i "taraba".To je lajt varijanta Tvin Piksa, zapravo super-lajt, Tom Skerit glumi šerifa s nadrkanom ženom Kejti Bejker, i ima mnogo likova: seksi policajka (Lorin Holi), mnogo slatka, njen momak, pa matori sudija (Rej Voslton), pa onaj Fyvush Finkel, izlapeli advokat s leptir mašnom, a ulogu života je imao Keli Konel kao patolog Karter Pajk, jedan štreber i latentni gej tip. Patolog da poželiš da upišeš medicinu."Sin" bračnog para Tom Skerit-Kejti Bejler bio je dete-glumac, Adam Vajli, odvratan kao Vojnov. Samo mršaviji, ali je kvario dojam čitave serije.

Edited by kud_genijalci
Link to comment
E a onaj iz policijske akademije :isuse: Mada mene ume da zabavi ta serija....
Gle, sve vreme mi je poznat i do sada nisam ukapirao odakle!
Link to comment

Što se tiče The Wire, došla sam do pred kraj druge sezone, mnogo sam očekivala i mnogo sam dobila. Stvarno, sjajna serija. Za sada, najomiljeniji lik mi je Omar :Hail: , a cela ekipa je fantastična.

Link to comment

Tu sam na pola trece sezone Wire-a.Prva je prava navlaka koja vozi sve vreme dok je druga nesto sporija ali su zadnje 3 epizode druge sezone jebeno remek delo. Cekam da zavrsim trecu pa da dam sud i o njoj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...