Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

fringe je nesto vec stoput vidjeno, dosijex meets broj3vi. plus izgleda jadno.lost je doneo inovacije na ihahaj nivoa.
Odgledao jedva prvu sezonu i odustao na sredini druge.Izuzetno podseca na dosije x.Sto se LOST-a tice,zajebali su kraj serije,ali je prvih 4 sezone bilo vrhunsko. Edited by Tastatura
Link to comment
Ja sam uvek Fringe doživljavala kao malu nepretencioznu seriju, koju gledaju samo posvećenici, dok je Lost uvek bio veći od života, pomerao granice , išao where no one has gonne before. Zato je kraj Losta toliko boleo, a Fringe, šta bude biće...
+1fringe mi ni u jednom trenutku nije bio nista specijalno. bio je dosta dugo zabavna, na momente i veoma zabavna serija, ali nikad ni blizu lostu. bez obzira na smece od zadnje sezone, i uopste sve padove koje je lost imao, tesko da me je i jedna serija na taj nacin 'uhvatila' kao lost. sumnjam da cu ikad vise provoditi toliko vremena nakon pogledane epizode razmisljajuci o seriji, citajuci teorije itd. fringe mi, u tom smislu, ne spada ni u trecu ligu.
Link to comment

naravno, ima lost uspona i padova. prva super, druga nako, pola trece bulja, od trece ipo super, cetvrta ok, peta spektakal.ali potpuno me je uvukla, i sto kazes, nikad ranije nisam na taj nacin ucestvovao u pracenju.

Link to comment

Ne znam, meni to da te nešto "uhvati" ne može da bude plus samo po sebi, ako posle izostane delivery. Samo se osećaš kao budala što si se uopšte ložio.I ne mogu da partitivno gledam seriju. Kao, jeste da je u celini sranje ali ima i dobrih delova. To je kao kad fudbalski tim igra dobro između 35 i 40 minuta, iako izgubi sa 5-0.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

pa slazem se, napisao sam da je od losta koji ukljucuje i poslednju sve bolje, srecni ljudi, hrvacke sapunice, one ruske kostimirane...eh sto nisam nekako zagino pre poslednje :(

Link to comment
I ne mogu da partitivno gledam seriju. Kao, jeste da je u celini sranje ali ima i dobrih delova. To je kao kad fudbalski tim igra dobro između 35 i 40 minuta, iako izgubi sa 5-0.
sta znam, meni je lost vise kao ekipa koja dominira citavim tokom meca, stvara sanse, a primi naivno golove iz kontri :)
Link to comment

ja odgledala carnivale. tek pred kraj prve sezone (8. ili 9. epizoda) počelo je da me vuče da gledam, do tad baš i nije nešto. druga sezona mi je mnogo bolja od prve.sranje kako se završilo.prava poslastica je gledati klensija brauna, odlično je odglumio brata dzastina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...