Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja uzeo da geledam Homicide prošlog vikenda i smorio se... Prosto neverovatno koliko mi SADA serija izgleda usporeno, a svojevremeno mi je baš bila dinamična...Kako se pogledi menjaju vremenom...
Zato neke stvari ne treba gledati dvaputa. Naprosto, neke serije , ne mogu da se gledaju u nekom drugom vremenu sem onda kada idu premijerno ( mogu, ali im se onda samo smejemo), jer pripadaju samo tom vremenu. Hoću reći, svet se promenio i mi smo se promenili i ono što nam je nakada bilo savršeno, sad ne možemo da se načudimo kako smo to uopšte gledali.BTW, ja i dalje volim Homisajd, ali ga nikad nisam odgledala ponovo. Edited by Arkadija
Link to comment

ja sam ga gledala nekoliko puta u toku odrastanja i u poslednjih pet godina barem dva puta..bez obzira što je žica tolko bolja, homosajd je odlična serija..

Link to comment
Stra' me da ne bude k'o sa Blejkovom 7orkom :)
E, to je baš bilo bolno. Herojska serija za jedanaestogodišnjake tamo nekih, ranih 80ih, se pretvorila u nesuvislu bljuvotinu, kad sam pre 2 godine probala ponovo da je odgledam.
Link to comment

mislim da je pogresno mesto za serijometriju, svi ovde vorsipujemo houmsajd, ali realnost je da je vajer ipak dimenzija za sebe. na kraju, to je i normalno, autori su sazreli, i vajer je samo genijalni logican nastavak.

Link to comment
pa cuj, da ti se recimo desi da se jedared probudis sa skroz izbrisanim secanjem, jedino sto bi mogli da urade da te nauce o zivotu je da de sednu u sedalo i puste vajer od pocetka do kraja.
plus jeanvolim ja homicide, ali mi je jako bajkovit. a ja ipak vise volim kada bajke imaju zmajove.a od cop serija, jedan je jedini i najjaci lik:2a9dx1h.jpg Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
nypdb mi je bila mnogo bleđa u odnosu na ubistva. zanimljiva za gledanje, al nisam imala želju ponovo da je gledam.
ali Endi Sipovic!eh da je bilo vise takvih likova. jedini pandur za koga navijam kada bije laugh.gif
Link to comment
nypdb mi je bila mnogo bleđa u odnosu na ubistva. zanimljiva za gledanje, al nisam imala želju ponovo da je gledam.
Prosto nije taj kalibar :)
Link to comment
nypdb mi je bila mnogo bleđa u odnosu na ubistva. zanimljiva za gledanje, al nisam imala želju ponovo da je gledam.
+1Kad sada razmišljam o toj seriji, uopšte ne mogu da se setim da su imali slučajeve za rešavanje, već se sećam samo njihovih privatnih života i ponekog glumca, te Sipovicu je umrla žena,pa sada uspavljuje malo dete, pa sam onda propustila da vidim šta se desilo sa Jimmy Smitsom, itd. :)
Link to comment
ali Endi Sipovic!eh da je bilo vise takvih likova. jedini pandur za koga navijam kada bije laugh.gif
Meni je bilo to ok, ali mis e čini da su scenaristi krenuli da ga "produbljuju" i zapetljali se....
Link to comment
+1Kad sada razmišljam o toj seriji, uopšte ne mogu da se setim da su imali slučajeve za rešavanje, već se sećam samo njihovih privatnih života i ponekog glumca, te Sipovicu je umrla žena,pa sada uspavljuje malo dete, pa sam onda propustila da vidim šta se desilo sa Jimmy Smitsom, itd. :)
Kako si bre propustila šta se dogodilo sa Džimijem Smitsom. Već sam o toj seriji pisao na ovom topću pre ko zna koliko strana sada ne mogu da se setim, ali evo šta je bilo sa Klodom Simonom kako se zvao lik Dž. Smita. Savršen policajac, sav od vrline. Jednom je škartirao novinarku koja ga je izskoristila da bi došla do informacije kao sada ovo kod Mardoka. A bila dobra riba ta novinarka. U vreme kada se Sipovic opet propio, Simon dobio oden i zauzeo se za starijeg kolegu.Na kraju je imao transplantaciju srce, taj Simon, to jest Smits, a kako je došao do srca, luidilo..Baraba jedna ima herc-atak u sobi za "informativno mlaćenje", a Sipovic vidi, ali neće da reaguje već se pravi toša i čeka da baraba otegne papke pa tek onda javi i odnesu friški kadaver u bolnicu da izvade srce i ubace u Simona.I tako.Posle je Simonova treba imala vezu s jednim mlađim inspektorom, malčice nestabilnim.A slučajeve ne pamtiš jer su obični, kao u istočnoj Evropi.edit::. zato seriju prikazuju u oglednoj nastavi u srednjoj i višoj školi unutrašnjih poslova. Edited by kud_genijalci
Link to comment
Kako si bre propustila šta se dogodilo sa Džimijem Smitsom. Već sam o toj seriji pisao na ovom topću pre ko zna koliko strana sada ne mogu da se setim, ali evo šta je bilo sa Klodom Simonom kako se zvao lik Dž. Smita. Savršen policajac, sav od vrline. Jednom je škartirao novinarku koja ga je izskoristila da bi došla do informacije kao sada ovo kod Mardoka. A bila dobra riba ta novinarka. U vreme kada se Sipovic opet propio, Simon dobio oden i zauzeo se za starijeg kolegu.Na kraju je imao transplantaciju srce, taj Simon, to jest Smits, a kako je došao do srca, luidilo..Baraba jedna ima herc-atak u sobi za "informativno mlaćenje", a Sipovic vidi, ali neće da reaguje već se pravi toša i čeka da baraba otegne papke pa tek onda javi i odnesu friški kadaver u bolnicu da izvade srce i ubace u Simona.I tako.Posle je Simonova treba imala vezu s jednim mlađim inspektorom, malčice nestabilnim.A slučajeve ne pamtiš jer su obični, kao u istočnoj Evropi.edit::. zato seriju prikazuju u oglednoj nastavi u srednjoj i višoj školi unutrašnjih poslova.
Verujem ti da je bilo tako, mora da te epizode uopšte nisam gledala, čak ni krajičkom oka :P Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...