Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sto kaze Weenie jes malo preteran taj hajp (shit storm expected). Serija jeste do jaja, mada licno tesko da bih je uvrstio u top 5. A i post Stringer deo je kita <_< Iskreno ne znam da je jos negde OVOLIKO hajpovana serija kao na ovom forumu niti znam mnogo ljudi koji seku vene na nju, no dobrotm.
de li se ti to informises, kod brice?
Link to comment

Odgledala prve tri epizode, samo mogu da kažem, jedva čekam da se vratim sa posla i nastavim dalje :D . Cenim da ću da završim sa gledanjem za , oko, mesec dana.I ja sam mislilla da od Homisajda nema bolje.

Link to comment

Da bacim neki jeres na carnivale, ima da me linčuju :)Odgledao sam prvih 8 epizoda, utisak je klimav, iskreno. Ne znam, nešto fali, ako bih morao da opišem jednom rečju, ona bi bila "nezanimljivo". Da se razumemo, nisam očekivao hiper dinamiku i klifhengere na kraju svake epizode, bog zna da HBO ne radi tako već akcentuje neke druge stvari u svojim delima, ali ovo je mnogo nedefinisano, sporo, priča ima naličje, ali ništa od neke dublje razrade. Likovi (i gluma) su onako, par zanimljivih, ali malo koji je toliko zanimljiv da povremeno prebacivanje radnje u neke za "glavnu" priču nebitne momente u kojima su "sporednijaci" glavna uloga - može da digne neki tonus pažnje kod gledaoca i da ga uvuče u dešavanja niti su ona bitna u celoj priči. Sam glavni lik neubedljiv, nedovoljno eksploatisan sa svojim "talentima", rekao bih. Napominjem, serija NIJE loša, i videću šta će da bude do kraja, možda se kockice slože, ali honestly, očekivao sam više. Tačnije, verovatno će kockice da se slože. Dont kill me :(

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

koliko god da je homicide dobar, wire je za par klasa bolji.homicide je imao nekih ozbiljno imbecilnih zapleta, mada je generalno dobra serija

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Da li Wire ima zen budistu detektiva Tima Bejlisa koji istražuje svoju seksualnost pa spava sa ženama po mrtvačkim kovčezima? Nema? Onda to nije književnost. <_<

Link to comment
koliko god da je homicide dobar, wire je za par klasa bolji.homicide je imao nekih ozbiljno imbecilnih zapleta, mada je generalno dobra serija
Zavrsio sam prvu sezonu Wire i stvarno je odlicna serija ali mi je zaa sada H:LOTS ipak bolji. Moze biti da sam bio mladji i podlozniji impresijama ali jbg tako mislim. Mozda se promeni do kraja Wire-a.A sto se tice imbecilnih zapleta Homicide je to sebi mogao da dozvoli sa vremena na vreme jer su imali nove slucajeve u gotovo svakoj epizodi dok se Wire koncentrise na jedan veci.
Link to comment
A sto se tice imbecilnih zapleta Homicide je to sebi mogao da dozvoli sa vremena na vreme jer su imali nove slucajeve u gotovo svakoj epizodi dok se Wire koncentrise na jedan veci.
Mislis :wicked:edit:Malo mi je bezveze da se citav Homicide (koji smo valjda svi odgledali) poredi sa par epizoda Uajra, sezonom, dvije-tri... odgledajte sve pa cemo imati fer serijometriju <_< Edited by Feindouno
Link to comment
Zavrsio sam prvu sezonu Wire i stvarno je odlicna serija ali mi je zaa sada H:LOTS ipak bolji. Moze biti da sam bio mladji i podlozniji impresijama
i ja sam tako mislio, dok nisam opet prije 2 godine gledao homicide.
Link to comment
i ja sam tako mislio, dok nisam opet prije 2 godine gledao homicide.
Ja uzeo da geledam Homicide prošlog vikenda i smorio se... Prosto neverovatno koliko mi SADA serija izgleda usporeno, a svojevremeno mi je baš bila dinamična...Kako se pogledi menjaju vremenom...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...