Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam Wire odgledao samo prvu sezonu, onda sam bio opravdano odsutan pa sam morao da stanem. Posle mi se nije dalo da nastavljam, iako mi je ta prva bila odlična. (U međuvremenu je krenuo da me smara hype o Najboljoj TV Seriji Svih Vremena Ever, pa sam odlučio da sam dosta video.)

Link to comment

samo mandingu moze da se ne svidi ovakva serija. jedino sto svakoga ko je odgleda pretvori u smaraca koji davi sve oko sebe za ovim sto je weenie pomenuo. totally worth it, tho

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

jebiga, nemoj zbog hajpa da budes uskracen za fenomenalno iskustvo. jebemliga da li je najbolja, meni je svakako u prve 3.al stvarno treba pogledati, drugi ciklus je vec bolji nego prvi, treci je spektakl. u cetvrtom ima nekih najboljih stvari koje sam u zivotu video na pokretnim slikama. zavrsava se jako, jako dobro. nije to serija na koju hajp moze da ostavi traga, sve to naprosto ide jako, jako temeljno. i da, najbolje gledati po 1 dnevno. ume da ubije u pojam utiscima koje ostavi.

Edited by ToniAdams
Link to comment

koji uopste hajp? ja sam hajp primetila samo na ovom forumu.rekla bih da je nepravedno zapostavljena, a ne ishajpovanaedit: svaka čast onome ko ima dovoljno samokontrole da odgleda samo jednu dnevno

Edited by funk soul sister
Link to comment

ma uini misli da postoji sansa da se smori, tj da mu se ne dopadne, samim tim sto je svako ko je odgledo dize u nebesa.al naprosto, nije tip serije u koju se zaljubis na prvu loptu, poput losta.to je bre zivot, ostalo su serije, vajer je zivot.e, jedino ce mu posle vajera dugo vremena biti problem da prati bilo sta drugo sa slicnom tematikom, zbog ocigledne razlike u kvalitetu.

Edited by ToniAdams
Link to comment
edit: svaka čast onome ko ima dovoljno samokontrole da odgleda samo jednu dnevno
pa bilo je ili to ili da ne spavam zbog nerviranja.
Link to comment
ne poznajem ni jednu jedinu osobu koja ju je odgledala a da mu/joj se nije svidelo
Sto kaze Weenie jes malo preteran taj hajp (shit storm expected). Serija jeste do jaja, mada licno tesko da bih je uvrstio u top 5. A i post Stringer deo je kita <_< Iskreno ne znam da je jos negde OVOLIKO hajpovana serija kao na ovom forumu niti znam mnogo ljudi koji seku vene na nju, no dobrotm.
Link to comment
koji uopste hajp? ja sam hajp primetila samo na ovom forumu.rekla bih da je nepravedno zapostavljena, a ne ishajpovana
Kako bre koji hajp? Pa nađi mi danas kritičare kojima The Wire nije na spisku ako ne omiljenih onda "objektivno najboljih" serija svih vremena. Možeš da ih pobrojiš na prste nijedne ruke.
Link to comment

na guardianu je npr veoma hajpovana. radili su recaps svih epizoda 2 puta. manje vise na svakom dijelu interneta na kojem se o seriji malo opsirnije raspravlja, iste su reakcije kao ovdje. naravno, potpuno zasluzenom jer serija objasnjava i digla je ljestvicu toliko da se vjerovatno nece uskoro pojaviti nista boljebajdvej, postoji topic o wireu

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

ok, ok, onda očigledno imamo različitu definiciju pojma hajp. po meni, hajp nije kada serija dobije najbolje ocene od kritičara, već kad se i staro i mlado digne na noge i predmet hajpa iskače iz frižidera, što se fakat sa vajerom nije desilo.

Link to comment
Kako bre koji hajp? Pa nađi mi danas kritičare kojima The Wire nije na spisku ako ne omiljenih onda "objektivno najboljih" serija svih vremena. Možeš da ih pobrojiš na prste nijedne ruke.
pa nije samo hajp, objektivno je u vrhu.najozbiljnije.
Link to comment
Ja sam Wire odgledao samo prvu sezonu, onda sam bio opravdano odsutan pa sam morao da stanem. Posle mi se nije dalo da nastavljam, iako mi je ta prva bila odlična. (U međuvremenu je krenuo da me smara hype o Najboljoj TV Seriji Svih Vremena Ever, pa sam odlučio da sam dosta video.)
E i ja sam prvo odgledao prvu sezonu, pa napravio pauzu od nekoliko meseci! Secam se da mi je bilo odlicno, mada je pitanje koliko je tu bilo zelje da mi se svidi, pa nisam bio objektivan... uglavnom, drugi put sam opet krenuo od pocetka i sve zavrsio za nepunih mesec dana valjda.
Link to comment
ma uini misli da postoji sansa da se smori, tj da mu se ne dopadne, samim tim sto je svako ko je odgledo dize u nebesa.al naprosto, nije tip serije u koju se zaljubis na prvu loptu, poput losta.to je bre zivot, ostalo su serije, vajer je zivot.e, jedino ce mu posle vajera dugo vremena biti problem da prati bilo sta drugo sa slicnom tematikom, zbog ocigledne razlike u kvalitetu.
Ja sam ovakve reakcije imao na H:LOTS :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...