Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sta je Carnivale i zasto ja to nisam gledao do sad? :blink:
Serija je vrh, da nije bilo dobrih ljudi na ovom forumu koji su je prošle godine nahvalili do neba, ne bih ni znala da postoji. Čudo je kako tako dobre serije prođu u totalnoj anonimnosti, a o kojekakvom đubretu se tupi na sve strane, pa te prosto nateraju da odgledaš koješta. Ne znam da li je Carnivale išao na HRT-u, a i da je išao, sigurno su ga pustili u neko nevreme, ipak, nije ovo serija za svakoga.
Link to comment
bio je na atlas, nacrnu goru. oni umeju bas da izaberu.
E, onda je sigurno išao u 11 prepodne, obzirom da oni nemaju drugi termin za filmsko- serijski program :)
Link to comment

nene, oko 11 navjecer, sto je znalo znaciti i oko 00, odma po zavrsetku vajera.tj u istom vajer terminu, posto se ova zavrsila.

Edited by ToniAdams
Link to comment
Jel to Republika Srpska?
da. To su gospoda koja daju Wire jednom nedeljno vec preko godinu dana, subotom na nedelju izmedju 23 i 01 :isuse:
Link to comment
Sad mi recite, jel taj Wire baš toliko dobar? Nikako da odgledam, iako sam kompletnu seruju sa sve prevodom skinula odavno.
Ja sam konacno ugrabio malo vremena za za gledanje zavrsenih serija i juce otpoceh Wire sa 5 epizoda u cugu a svaka traje 60minuta. Odoh sad da nastavim gde sam stao cool.gif
Link to comment

pa cuj, da ti se recimo desi da se jedared probudis sa skroz izbrisanim secanjem, jedino sto bi mogli da urade da te nauce o zivotu je da de sednu u sedalo i puste vajer od pocetka do kraja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...