Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Najzad stigoh da završim treću sezonu, S03E10 (onu sa muvom) sam odgledao pre jedno godinu dana, a preostale tri tek evo sad, sve za redom. 1 etalon za serialized thriller :Hail:Nadam se samo da uskore privode sve kraju, dok još nisu uspeli da pretvore gold into shit.
Link to comment
Najzad stigoh da završim treću sezonu, S03E10 (onu sa muvom) sam odgledao pre jedno godinu dana, a preostale tri tek evo sad, sve za redom. 1 etalon za serialized thriller :Hail:Nadam se samo da uskore privode sve kraju, dok još nisu uspeli da pretvore gold into shit.
jebemu dupe, ja poceo da je gledam slucajno na telki, recimo od pola 3. sezone pa do kraja iste, i bila mi odlicna. onda probo otpocetka, pa mi nikako nije islo. moracu da se nateram, secam se da je slicno bilo i sa vajerom, a sad bi se doslovce ubio da sam je propustio. cesto to bude. stavise, jedine 2 serije koje su me oma kupile su lost (nazalost) i karneval.
Link to comment

Pa kad si sve sebi spoilovao unapred, šta očekuješ? Neke serije možeš tako zguza da gledaš (ja sam tako npr. Housea) ali neke baš i ne možeš.

Link to comment
Najzad stigoh da završim treću sezonu, S03E10 (onu sa muvom) sam odgledao pre jedno godinu dana, a preostale tri tek evo sad, sve za redom.
epizoda sa muvom je genijalna, iako nema nikakve direktne veze sa radnjom. Torrent je vec izasao, ko ce docekati popodne?! Edited by Milosh76
Link to comment

Zbog izvesnih problema sa downloadom, ipak je Carnivale za zelenim stolom dospeo do projekcija, hvala svima koji su participirali u 1 puullluu. :)Za sada totalno obećavajuće.

Link to comment
epizoda sa muvom je genijalna, iako nema nikakve direktne veze sa radnjom. Torrent je vec izasao, ko ce docekati popodne?!
hvala vam za ovo s muvom, jer se ispostavilo da sam bas tu epizodu nekako preskocio.:isuse::Hail:
Link to comment
bilo im valjda puno 2 milje po epizodi, a i gledanost je pala.stipse.<_<
a jebiga, realno i nije za svakoga. doduse ni jedna od ovih vrhusnkih nije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...