Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jebiga, sve tri :Dgen kill je najkraca, samo 7 epizoda [a rastura]. carnivale je jedna od najboljih serija ikad, iako je prekinuta posle 2. sezone. treme je imao odlicnu 2. sezonu, treca krece od januara. ne znam.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Ima li igde srpski prevod za Shadow line?
lepo se prati na engleskom, mnogo strašnije je bilo povatati gengsta seljobere u "žici" i kokni džekiranje u "marsovskom životu". :)
Link to comment
Gledati Treme, Carnivale, ili Generation Kill?Prvi koji dođe do tri glasa je pobedio.
generation kill obavezno, ovo ostalno nisam gledao.
Link to comment

gledam i oz. dobra je serija, cak odlicna, ali previse depreseivna da bih mogao da gledam par epizoda zaredom.

Link to comment

na tlc odgledala prvu sezonu ofspringa. simpaticna australijska serija za razbibrigu, ko je voleo hartbrejk haj i nas tajni zivot, volece i ovo. ja volim. http://www.imdb.com/title/tt1530541/u australiji upravo ide druga sezona, pa sam odgledala i to. jedino taj australijski, ide ide, pa ne razumem, pa opet ide, pa ne razumem.. al ne smeta...

Link to comment
+1
Ponovnim prebrojavanjem glasova, došlo se do zaključka da će da se gleda GK, Carnivale čeka svoj red, respectively. :) Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...