Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jedno pitanje za prekaljene serijske vukove, gledati oz ili ne?
Neprekaljen sam serijski vuk, ali - "DA!" Doduše, kad za par dana počneš lomiti federe(re) iz kreveta da napraviš bodež kako bi se obračunao sa irskom bandom koju vodi Ryan Đilas i počneš sanjati Adebisijevu bejzbol-palicu, nemoj se ovdje žaliti.
Link to comment
zapravo sam i mislio na cetvrtu [jer sam onu duplu prvu racunao samo kao jednu].treca mi je bila dosadnjikava, ovu od juce josh razmisljam da li da skinem i gledam.
Cetvrta je jos i najbolja epizoda do sada. Smanjili su sa akcijom ali je prica krenula da se komplikuje. Za razliku od trece koja mi je bila smor, ovu sam odgledao bez pritiskanja pauze :D
Link to comment

Odgledao za kratko vrijeme Men of certain age i svidja mi se serija. Falling Skies je jos dosadniji od Eventa, a tip iz ER-a, ako to mogu zakljuciti na osnovu nekada 10-ak odgledanih epizoda ER-a, ima istu mucenicku ulogu kao i tamo.Nemam pojma da li Suits treba da bude Mad Men ovog stoljeca samo bez drame, ali svidja mi se serija. Biro Harveya sa gomilom ploca je na prvi momenat izgledao fantasticno, dok nisam kapirao da moras zaista biti bolestan, drzati muzicku kolekciju na radnom mjestu. Jos nisam provalio da li su igrali na moju prvu pomisao, ili na drugu po kojoj on toliko radi da blah blah. Kako se serija do sada razvija, mislim da su samo htjeli da biro izgleda cool, i to je okay.

Link to comment

zavrsio prvu sezonu 24. druga mi je mali pad u odnosu na prvu, mada nisam odmakao predaleko. sve u svemu jako sam zadovoljan, a i kako vreme odmice kim sve vise lici na onu elisu koju volim i postujem.

Link to comment
NYPD Blue i detektiv Sipovic su zakon.
Серија је мелем за сваког стаљинисту, да се види како и у Америци имаш брате "информативни разговор".Много сам се разочарао када се испоставило да је Сиповиц - Пољак. Много би нам значио један Србин тамо у органима реда.Онај Симон - Џими Смитс - био је савршени цаја, морао је да умре, ни трансплантација му није помогла. Медавој - хипохондар - одлични карактери, и серију приказују на Институту за безнедност и у средњој школи унутрашњих послова.
Link to comment
odbrojavam dane do 17. uz vecitu dilemu, da li da pustim da se nagomila ili gledam jednu po jednu.
Nije samo to, pojavice se hdtv ripovi, a ostale sezone su mi bluray!
Link to comment
......серију приказују на Институту за безнедност и у средњој школи унутрашњих послова.
Jel se ti ovo zezas?
Link to comment
odbrojavam dane do 17. uz vecitu dilemu, da li da pustim da se nagomila ili gledam jednu po jednu.
+ 10000000oduzila se pauza izuzetno...bilo li lepo da se obnovi makar 3. sezonaa pre nego pocnu nove epizode :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...