Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Krenuo novi Weeds, jel' gledao neko? Kažu da je bio nekakav vremenski skok od par godina, Nancy izlazi iz zatvora i dok čeka da se familija vrati iz Danske bavi se, um, terorizmom? :unsure:Mene mrzi da počnem da skidam, kao i kod svake nove sezone, verovatno ću sačekati da se nakupi 5-6 epizoda.

Link to comment

zasto bi iko gledao weeds :unsure: :Pjel gledao iko trecu epizodu foling skajs? ima li smisla gledati to?

Link to comment
zasto bi iko gledao weeds :unsure: :Pjel gledao iko trecu epizodu foling skajs? ima li smisla gledati to?
Ima. Ali samo u slucaju ako nemas nista bolje da radis/gledas tokom leta. Serija je nevidjeni prosek, total letdown... <_<
Link to comment
zasto bi iko gledao weeds :unsure: :Pjel gledao iko trecu epizodu foling skajs? ima li smisla gledati to?
Treća je bolja od obe pilot epizode, ali mi je sve to idalje mlako i bezveze, skinula sam i četvrtu, pa ću da donesem konačan sud posle nje.
Link to comment

zapravo sam i mislio na cetvrtu [jer sam onu duplu prvu racunao samo kao jednu].treca mi je bila dosadnjikava, ovu od juce josh razmisljam da li da skinem i gledam.

Link to comment
zasto bi iko gledao weeds :unsure: :P
Ja to pomislim u svakoj pauzi između sezona, ali kad počnem da gledam, nekako me uhvati. Taj njihov usputni humor mi stvarno prija, iako je drama sama po sebi odavno smorila. A zanimljivo je gledati seriju u kojoj nema nijednog pozitivnog lika, sve govnar do govnara :D
Link to comment

Foyle's war, možda malo suviše obrađeno da se uklopi u profil dugoemitujuće serije, ali nije tako loše. English countryside, WW II, policajac koji rešava ubistva... Liči na Midsomer murders.

Link to comment
Foyle's war, možda malo suviše obrađeno da se uklopi u profil dugoemitujuće serije, ali nije tako loše. English countryside, WW II, policajac koji rešava ubistva... Liči na Midsomer murders.
Sasvim korektno, Barnabi za vreme rata, a jos ima tu pricu sa njegovom frustracijom zbog ostanka u engleskoj...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...