Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Vizuelno, BE je orgazam totalan. Ali priča je još uvek kilava. Mislim, dešvaju se tu neke pretumbacije u životima glavnih likova, prožete kriminalom i duhom vremena ali jednostavno - nije to to. Bolje gledaj Wire ako nisi. Da ne lutaš po mraku bez baterijske lampe. Ako jesi, onda uzmi Treme. Ionako me nervira što malo ljudi prati.
gledao sam wire nekoliko puta, a treme ne zelim da gledam bas zato sto sam video da si ti jedini preziveli na tom topiku.nerviraju me vizuelni orgazmi, poceo sam mad men ali sam se smorio. Edited by kojot
Link to comment
Hehe, jako je to vino. Nije za svakog. :)skromnos disejbld
jel mogu da pogadjam? serija je tesko umetnicarenje, a ti si najduze izdrzao da ne kazes da je sranje da ne bi ispao glup u drustvu. :D
Link to comment

Gledaj BE zbog Omara, ako nista...Treme jeste tesko umjetnicarenje, meni dosadna jako, jedva sam, teskom mukom odgledao 4-5 epizoda.

Link to comment

u principu bih ti odgovorio ali sačekaću da se luba uloguje na forum i da te katapultira što dalje od ovog pdfa u ime očuvanja njegovog visokog nivoa.na kojota mislim. od ovoga hulgana sa severa nisam bolje očekivao.

Edited by McCabe
Link to comment

znam da sam vec pomenuo to negdje, ali koliko je sadasnja skupina HBO serija slabija od ranijih... mislim, ni jedna od sadasnjih serija nije losa.. treme jeste spor, ali je svejedno odlicna serija, pogotovo u drugoj sezoni, i gay of thrones i boardwalk empire su ok, ali nijedna me nije bash oborila na dupe kao sto su recimo rome, deadwood, carnivale [o wire da ne pricam].in other news, raspjevana buffy epizoda je jednako zabavna kao i prije nekoliko godina kad sam je slucajno zakacio na nekoj tv stanici :lol:

Link to comment

true that.s tim sto su meni aktuelne HBO serije slabije, ne samo od tih par pomenutih, vec i od konkurencije sa drugih mreza. doduse, malo je tako ambicioznih i skupih projekata kao sto su ovi sa HBO...

Link to comment
znam da sam vec pomenuo to negdje, ali koliko je sadasnja skupina HBO serija slabija od ranijih... mislim, ni jedna od sadasnjih serija nije losa.. treme jeste spor, ali je svejedno odlicna serija, pogotovo u drugoj sezoni, i gay of thrones i boardwalk empire su ok, ali nijedna me nije bash oborila na dupe kao sto su recimo rome, deadwood, carnivale [o wire da ne pricam].
...a nijedna kao sopranosibtw i od deadwood sam odustao zbog dosade i istorijsih kenjkanja
Link to comment
...a nijedna kao sopranosibtw i od deadwood sam odustao zbog dosade i istorijsih kenjkanja
tja, ima nas raznih. ja sam izdrzao jedna nekoliko epizoda sopranosa.
Link to comment
ali nijedna me nije bash oborila na dupe kao sto su recimo rome, deadwood, carnivale [o wire da ne pricam].
Rome nije HBO-ova serija.Sa druge strane, Deadwood, Sopranos, Band Of Brothers, ne zna se šta je bolje. Tj sve je perverzno dobro. B empire MALO kaska za pomenutim ostvarenjima, ali svakako ima svoj šmek i kvalitet. Jedino od HBO-a što je omašilo i to dobro je Pacific.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...