Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jel vredi gledati boardwalk empire?
meni bilo jako dosadno & sporo, plus stalno teže nekom cimanju gledaoca ne onim što naprave da bude dobro nego ubacivanjem sifilisa poznartih krimosa, nekih prikaza kako se tad živelo/radilo/korumpiralo ili 5min gole paz (koja mi je od dobre pićke prešla put do izraubovanosti, da čak nekada roknem penicilin, za svaki slučaj, posle scena sa njom). a sve to jako brzo smori jer zanimljivost nikada nije isplivala iz same priče koja je najobičnije testerenje, niti sam ikada naleteo na nešto pametno, novo i divlje. Edited by korindjar
Link to comment
meni bilo jako dosadno & sporo, plus stalno teže nekom cimanju gledaoca ne onim što naprave da bude dobro nego ubacivanjem sifilisa poznartih krimosa, 5min gole paz ili nekih prikaza kako se tad živelo/radilo/korumpiralo.. što jako brzo smori jer zanimljivost nikada nije isplivala iz same priče koja je najobičnije testerenje, niti sam ikada naleteo na nešto pametno iz priče.
Upravo. Mene je užasno nervirao veštački odnos između 2 glavna lika, gde je glavna glumica ostala zapetljana kao domaćica, a glavni lik, inače krimos, se pretvorio u konzervu...
Link to comment
jel vredi gledati boardwalk empire?
valja...ima nasiljaima golotinjea i prica je dobra :)elemskinuo neki titl za seriju 30 Rocki Hrvati preveli 30 rock kao "autorica" :lol::isuse:
Link to comment
+1Homicide: LotS >>> NYPD Blue
Naravno meni je to zakon....Law & Order mi je primer serije koja je super da mozes uvek da je gledas i kad si umoran i kad si zeljan dobre krimi-price...
Link to comment
sta vise traziti od serije/filma?!
Batali to kojote, korindjar ti je objasnio zasto. :) Eno ti Game of Thrones ako hoces seksa & nasilja. Edited by Calavera
Link to comment
Batali to kojote, korindjar ti je objasnio zasto. :) Eno ti Game of Thrones ako hoces seksa & nasilja.
ostala mi jos samo jedna epizoda, bas zato trazim da gledam nesto dok ne pocne nova sezona. :D
Ne slušaj jeretičare kojote i skidaj Boardwalk Empire, stiv Bušemi će da bude ljut ako ne odgledaš.
skidam
Link to comment

Vizuelno, BE je orgazam totalan. Ali priča je još uvek kilava. Mislim, dešvaju se tu neke pretumbacije u životima glavnih likova, prožete kriminalom i duhom vremena ali jednostavno - nije to to. Bolje gledaj Wire ako nisi. Da ne lutaš po mraku bez baterijske lampe. Ako jesi, onda uzmi Treme. Ionako me nervira što malo ljudi prati.

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...