Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Krenuo sa firefly.Ne mogu i ne želim da kažem da je loše, ali kao da mi nešto fali. Možda ne toliko upečatljiva gluma, ne znam. Msm, zabavno je, ali voleo bih da se oduševim al još ništa, barem posle pilota i 3 epizode.

Link to comment

Fox Crime ponovo postao zanimljiv, oko 23h krece Criminal Minds, Dexter pa Shark, jedino sam Sharka gledao ranije mada mi i tu fali par epizoda.Burn Notice me smara za sve pare, svaki CSI mi je zanimljiviji, kad vec poredite.

Link to comment
Krenuo sa firefly.Ne mogu i ne želim da kažem da je loše, ali kao da mi nešto fali. Možda ne toliko upečatljiva gluma, ne znam. Msm, zabavno je, ali voleo bih da se oduševim al još ništa, barem posle pilota i 3 epizode.
Davno sam je gledao i delim tvoje misljenje.Mnogo je hvaljena,ima i odlicnu ocenu na IMDB,ali mene bas i nije odusevila.Moze da prodje kao neka prosecna SF serija,bar po meni.
Link to comment
imas francuski LAW AND ORDER: PARIS, samo ne znam kog je dana.
Posvetila sam toj seriji celih 5 minuta, nije vredna trošenja vremena. Bio je večernji termin, ali nisam zapamtila koji dan.
Link to comment

Mene Law and Order smara u svakoj inkarnaciji osim onoj sa Ajsom i Manchom.Burn Notice sam poceo da gledam zbog Bruce Campbell-a i uprkos losoj trecoj sezoni mi bas prija. Humor,ribe,eksplozije i spijuni i sve to bez melodramatike i prenemaganja. Sta vise da se trazi od serije iz Majamija? Nije ni cudo sto su je u jeku gasenja raznih serija ladno produzili na dve sezone+TV film.

Link to comment

nypd blue je ono gdje u 1 policijskoj stanici ima sve - jevrej, crnac, hispanoamerikanka, peder i vjerovatno nativni amerikanac? :lol:osim homicide, meni su sve ostale takve serije iste.sto se burn notice tice, znam da i ne pokusava da bude ozbiljna, ali ona naracija mi je uzasna.

Link to comment

Sa Homicide tesko da se ista moze porediti,i tom njihovom realnom,mracnom atmosferom i gomilom nadrkanih detektiva sa njihovim usranim zivotima.Doduse i tu je bilo jevreja,belaca,crnaca i ostalih u policijskoj stanici ,mada se ne secam da su imali homoseksualca...a setio sam se,i oni su imali homoseksualca :lol: Ali meni se NYPD i dalje svidja,u osnovi jedina serija tog tipa koju pratim posle Homicide-a.Dobri glumci,serija deluje realno uz par gotivnih zapleta..

Edited by Tastatura
Link to comment
nypd blue je ono gdje u 1 policijskoj stanici ima sve - jevrej, crnac, hispanoamerikanka, peder i vjerovatno nativni amerikanac? :lol:osim homicide, meni su sve ostale takve serije iste.sto se burn notice tice, znam da i ne pokusava da bude ozbiljna, ali ona naracija mi je uzasna.
1. da i pritom su svi sjebani i depresivni da mi nakon svake odgledane epizode dodje da sam sebi izvadim oko2. +1 i ne lezi mi nikako, cak ni u pozadini dok radim nesto drugo
Link to comment
Gledaj iako je sranje.
e bas necu <_< jel sapunica ili ima barem nesto zanimljivo?jel vredi gledati boardwalk empire? Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...