Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

@luba: Ma jok, ja sam vazda preferirao Burtonov pristup. Kod Nolana mi se svidja Ledger i to je to, previse je to mracno i bezdusno za moj ukus.OT: Jesi krenula sa tim Breaking Badom vise, evo pocinje cetvrta sezona za koju nedelju! angry.gif
nisam jos, nemoj da se ljutis, trebalo se uhvatiti u kostac sa tronovima.ali evo je, spremno ceka da se pocne.ove godine sam bila potpuno u autu sa redovnim gledanje, sad vidim. ceka me druga sezona treme, da zavrsim boardwalk, ovi danci i ko zna sta sve jos.vazno da sam odgledala tupavi chicago code, sto se ni majci ne usudjujem da dam da gleda kolika je besmislica.
Link to comment

Odgledao Spartacus:Blood and Sand i Spartacus:Gods of the Arena. Dugo izbegavao i ako mi se svidja tematika posto je ovde najstrasnije napljuvana posle dve tri epizode. Mozda te epizode i nisu bile nesto posebno, mada su i one meni bile OK, ali serija zaista svakom epizodom ide napred i drugi deo sezone za mene je bio ne samo dobar vec odlican.Gods of the Arena takodje odlican i ako sam u pocetku bio skeptican. Bio sam uveren da ga samo odradjuju da ne bila pauza* godinu dana, ali je serija definitvno bila na nivou drugog dela Blood and Sand.*-glavni glumac, Spartacus, u Blood and Sand je oboleo od raka, pa su odlucili da ga cekaju godinu dana, posto je lecenje islo dobro. On se kao izlecio, ali se rak ponovo vratio tako da su za drugu sezonu ipak nasli drugog glumca koji ce glumiti Spartacusa.

Link to comment

pogledah i drugu epizodu falling skies. meh, sta znam, bezveznjikavo je. vishe bih volio da su nam prikazali i sam napad vanzemaljaca. ovako je kao obicna [ne narocito kvalitetna] serija o ratu.

Link to comment
Odgledao Spartacus:Blood and Sand i Spartacus:Gods of the Arena. Dugo izbegavao i ako mi se svidja tematika posto je ovde najstrasnije napljuvana posle dve tri epizode. Mozda te epizode i nisu bile nesto posebno, mada su i one meni bile OK, ali serija zaista svakom epizodom ide napred i drugi deo sezone za mene je bio ne samo dobar vec odlican.Gods of the Arena takodje odlican i ako sam u pocetku bio skeptican. Bio sam uveren da ga samo odradjuju da ne bila pauza* godinu dana, ali je serija definitvno bila na nivou drugog dela Blood and Sand.*-glavni glumac, Spartacus, u Blood and Sand je oboleo od raka, pa su odlucili da ga cekaju godinu dana, posto je lecenje islo dobro. On se kao izlecio, ali se rak ponovo vratio tako da su za drugu sezonu ipak nasli drugog glumca koji ce glumiti Spartacusa.
Sjajno ako naprave drugu sezonu jer me je serija odusevila...mada su bili prilicno ubedljivi da ce nastavak praviti jedino ako glavni glumac ozdravi,a bila je i prica da ce se druga sezona baviti Spartakusovim detinjstvom.Sve u svemu,dobre vesti za ljubitelje serije,ocigledno da serija donosi ozbiljnu zaradu kad su odlucili da prekrse takvo obecanje.
Link to comment
pogledah i drugu epizodu falling skies. meh, sta znam, bezveznjikavo je. vishe bih volio da su nam prikazali i sam napad vanzemaljaca. ovako je kao obicna [ne narocito kvalitetna] serija o ratu.
Eto, koliko me je zainteresovala ova serija, da sam zaboravila da skinem drugu epizodu :Pmada mi se sinoć negde oko devet, javila pomisao da nešto treba da gledam, ali nisam znala šta :P Edited by Arkadija
Link to comment
Sjajno ako naprave drugu sezonu jer me je serija odusevila...mada su bili prilicno ubedljivi da ce nastavak praviti jedino ako glavni glumac ozdravi,a bila je i prica da ce se druga sezona baviti Spartakusovim detinjstvom.Sve u svemu,dobre vesti za ljubitelje serije,ocigledno da serija donosi ozbiljnu zaradu kad su odlucili da prekrse takvo obecanje.
Druga sezona definitvno pocinje krajem januara sledece godine. Valjda je ovaj sto je glumio kao podrzao da ga zamene kad se vratila bolest. Cekali su ga godinu dana. Ovaj ce da ga menja. Malo mi to sranje ali sta da se radi.Druga sezona ce se baviti pocetkom ustanka koliko sam shvatio. Gods of Arena je prequel i tu u 6 epizoda imas dolazak Crixusa i Ashura u ludus, odnos Batiatusa sa ocem, kako je Doctore postao Doctore, kako je nastao sukob sa Soloniusom(i ako su u pocetku bili najbolji ortaci) i imas glavnog lika koji je u to vreme bio sampion, Gannicusa, koji bi trebao da se pojavi u nekom momentu u drugoj sezoni, posto je bio jedan od Spartakusovih generala u ustanku. Edited by deeps
Link to comment

Deeps,mnogo hvala na informacijama za drugu sezonu,bas si me obradovao.Slazem se da je bezveze kad zamene glavnog glumca,al sta ces :( P.S odgledao sam odavno vec Gods of Arena,nisam ocekivao mnogo,ali sam se prijatno iznenadio,sjajno su i to uradili.Gannicus mi je veca faca od Spartacusa :)

Edited by Tastatura
Link to comment

A vratio se i Burn Notice. Posle onakvog finala prethodne sezone ovaj pocetak pete mi je bas traljav ali vidi se da su resili da preseku pricu od pre i izgleda da ce da krenu na neku novu.

Link to comment

Burn Notice sam gledao samo prve dve sezone i bila mi je dosta zanimljivija od drugih serija iz te klase...... i svakako mnogo manje iritantna od dosadne, predvidive i preterano melodramatične CSI epopeje. <_<Možda sam se prosto identifikovao s glavnim likom. cool.gif:lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...