Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja sam blago optimistican. valda kontam da ne mogu 2 dobra stripa da zaredom sjebu tokom ekranizacije.
A koliko se secam najavise i American Gods seriju. Tu tek strepim...
Link to comment

@luba: Ma jok, ja sam vazda preferirao Burtonov pristup. Kod Nolana mi se svidja Ledger i to je to, previse je to mracno i bezdusno za moj ukus.OT: Jesi krenula sa tim Breaking Badom vise, evo pocinje cetvrta sezona za koju nedelju! angry.gif

Edited by Calavera
Link to comment

Otkad sam bez televizora, počinjem da maštam o nekadašnjim serijama, na primer Hooperman s Džonom Riterom, a Debra Farentino mi sad dođe nešto mnogo slatka. Uh što mi se gleda privatni detektiv Kenon.

Link to comment

Dve nove serije krenule...Jon_Benjamin_Has_a_Van_1.jpgJon Benjamin Has a VanJako smešno. Seriju skečuje Jon Benjamin of Dr.Katz/Bob's burgers fame wilfred-US.jpgWilfred (US)Prva epizoda zaista obecava. Nikada nisam gledao "cuvenu" australijsku verziju, ali cu ovu kanda pratiti...+ krenuo novi Louie. Car kao takav...snapshot20110625103009.jpg

Link to comment

Louie, nije loš, doduše preskakao drugu polovinu do stand up delova...Love Bites je šašav bio ove nedelje, baš, ali i dalje dobar vibe.Gledam Raising Hope sa curom, prvu sezonu, za dva dana 10 epizoda, simpatični su.Jon Benjamina sam preskočio ali ću sada probati.

Link to comment

Odgledao Falling skies,za pocetak jako zadovoljan,efekti i vise nego pristojni,nadam se da ce se prica razvijati kako vreme prolazi.

Link to comment
Ovo deluje i vise nego obecavajuce http://www.youtube.com/watch?v=aDbF8b9wkMs
Hm, deluje zanimljivo ali za jednu epizodu Zone sumraka ili tako nešto. Sve češće se dešava da imaju dobru premisu koju je teško razvući u seriju. "Evo, kao, hajde, na primer - ceo svet zaspi na dva minuta i sanja budućnost!""Kul, i šta onda bude?""I dunno. Akcija, pucnjava, neverne žene, izgubljene ćerke, nešto."
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...