Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

odgledala sam 1. sezonu engrenage-a koji je neko ko je bio na nekoj drozi nazvao francuski wire. eventualno bi tako victor hugo pisao wire :Ddobro, pratimo u obje serije vise institucija paralelno, ali wire ima mnogo siri i dublji obuhvat u tumacenju likova i socijalnog miljea. makar na osnovu 1. sezone francuza, a mozda mi se utisak promijeni ako krenem da gledam 2.nije losa serija, svakako, ali nisam odusevljena njome. no, moze biti da je iskljucivo do mene, posto su mi francuzi uvijek jako tesko isli (sa rijetkim izuzecima), a ova serija ima nesto tipicno francusko u sebi, nekako su likovi preizrazajni a dijalozi izvjestaceni i ponekad mi zvuce kao niz prestilizovanih monologa.
Slazem se u potpunosti. Jedva sam izdrzao do kraja 1. sezone... a bilo bi bolje da nisam.
Link to comment
navukao si se na bafi skroz, a?ja je cuvala za neke krajnje nuzde, a onda mi se upokojio hard, pa me sad mrzi da je ponovo trazim.event sam izdrzala do sedme epizode. ne vredi ni doktorka viver, nista.
jesam, jesam. super je buffy, mada je cetvrta sezona malo blijeda. druga i treca su odlicne. nije to ipak veronica mars [a ni SMG nije kristen bell] ali prilicno dobra zabava.
Link to comment

Ne znam jesam li već pitao, ali ne škodi pitati opet: valja li "Ashes to Ashes"? "Life on Mars" sam odgledao samo prvu sezonu, jako mi je sjela. (Britansku verziju, naravno.)

Link to comment
Večeras kreće Falling skies,SF serija o preživelima posle okupacije Zemlje od strane gigantskih buba. Pošto je sve na pauzi ili se završava, takođe večeras,( GoT i Killing)ovo će sigurno biti nešto po čemu će bar moći da se pljuje :P
Nece biti pljuvanja,serija ne moze da omane angry.gif
Link to comment
Večeras kreće Falling skies,SF serija o preživelima posle okupacije Zemlje od strane gigantskih buba. Pošto je sve na pauzi ili se završava, takođe večeras,( GoT i Killing)ovo će sigurno biti nešto po čemu će bar moći da se pljuje :P
Fala za info :) Eh di su se denule one prave SF serije...
Link to comment

Falling Skies za mene za sada jedno veliko razocarenje. Deluje dosta jeftino, suplja prica, generalno kao neka B produkcija ako se izuzme par scena sa vanzemaljcima i njihovim robotima.No videcemo, mozda se desi neki twist i serija iskoci iz sablona apokalipticnih serija.

Link to comment

i meni djeluje prilicno tanko, nesto kao walking dead samo sa vanzemaljcima umjesto zombija. ali od ovoga i nisam ocekivao previse, pa ne mogu puno da me razocaraju. pretpostavljam da moze biti zabavnjikavo

Link to comment
i meni djeluje prilicno tanko, nesto kao walking dead samo sa vanzemaljcima umjesto zombija. ali od ovoga i nisam ocekivao previse, pa ne mogu puno da me razocaraju. pretpostavljam da moze biti zabavnjikavo
+1, i glumci su za nijansu simpatičniji od onih u Walking dead Edited by Arkadija
Link to comment
100 metakaCautiously optimistic. ^_^
uf. strepnja dublja nego nada, zbog ovog gojera, tacno mi je pola-pola.ali ovaj komentar ko da je pisao neko od nas
The logline at the top of this article is clearer than the book ever bothered to be… quite possibly because the book’s “mystery” is actually pretty uncompelling conspiracy theory nonsense. If the series had just come out and admitted what it was about at any point, it would have ended 3 issues later… instead, there’s more teasing and obscuration of what’s actually happening in the plot than in an infinite number of episodes of LOST. If America can’t hold on to figure out what’s happening in shows like Rubicon or The Killing, then the slow pace and red herring fest of 100 Bullets will put them into a coma.
Link to comment
uf. strepnja dublja nego nada, zbog ovog gojera, tacno mi je pola-pola.ali ovaj komentar ko da je pisao neko od nas
ja sam blago optimistican. valda kontam da ne mogu 2 dobra stripa da zaredom sjebu tokom ekranizacije.
Link to comment
ja sam blago optimistican. valda kontam da ne mogu 2 dobra stripa da zaredom sjebu tokom ekranizacije.
ma mene brine ovo druzenje sa snajderom.nolan je kul, ali ovo potire mnoge pluseve.mada je showtime, to moze da pomogne.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...