Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sinoć sam na FOX Crime-u ulovio "Life", moguće i da je prva epizoda. Deluje prilično zabavno, da li je takva i inače?
...takodje može to da bude zanimljivo....
Link to comment

Life ide na Fox crime već nekoliko nedelja, valjda je petkom premijerna epizoda. Odgledala sam 2-3, ali nijednu celu. Može da se prati, onako, neobavezno. Glavni lik je policajac koji je neopravdano proveo 10 godina u zatvoru, pa je onda pušten uz ogromnu odštetu koja mu je isplaćena, i pored svih tih miliona, on odlučuje da se vrati na posao u policiju i da svojim prisustvom iritira sve redom i da pokuša , uzgred, da otkrije ko mu je smestio.

Link to comment
Life ide na Fox crime već nekoliko nedelja, valjda je petkom premijerna epizoda. Odgledala sam 2-3, ali nijednu celu. Može da se prati, onako, neobavezno. Glavni lik je policajac koji je neopravdano proveo 10 godina u zatvoru, pa je onda pušten uz ogromnu odštetu koja mu je isplaćena, i pored svih tih miliona, on odlučuje da se vrati na posao u policiju i da svojim prisustvom iritira sve redom i da pokuša , uzgred, da otkrije ko mu je smestio.
pih. odgledah par epizoda. toliko mi stomak podneo. Ponajviše jer mi je onaj BoB lik extremno oduran, ali mi je i izvedba glupa, .....šta je on, nekakav Gandhi/Richie Rich policajac??e da, nešto mi ne ide sa serijama u poslednje vreme, ....natezao se sa Torchwoodom pa mi nije išlo, pa se sad mučim sa Dexterom, koji mi je malko preteran, ne znam, ajd da se pustim da odgledam još par epizoda, možda popravim utisak.... :unsure: Edited by steins
Link to comment

Gleda mi se neka serija a na TV-u vec bar 3 mjeseca nema nista zanimljivo, na netu isto sranje manje vise, sve serije koje sam pratio su na godisnjim odmorima, smorih se ziv.Mozda konacno pocnem da gledam taj Breaking Bad.

Link to comment

Ma slobodno gledajte Life. Ako ništa barem zbog Sare Shahi :wub: Šalu na stranu, u kasnijim epizodama je bolja kad krene dinamika izmedju nje i Luisa i kako slučaj krene da se odmotava. Ne pada vilica, ali u sušnom delu sezone, sasvim je ok da se pogleda i ne traje dugo, 2 sezone.

Link to comment
Gleda mi se neka serija a na TV-u vec bar 3 mjeseca nema nista zanimljivo, na netu isto sranje manje vise, sve serije koje sam pratio su na godisnjim odmorima, smorih se ziv.Mozda konacno pocnem da gledam taj Breaking Bad.
Ne znam sta cekas sa breaking bad. 4. sezona krece 17. jula. Taman za prve 3 do tad. :)
Link to comment

Večeras kreće Falling skies,SF serija o preživelima posle okupacije Zemlje od strane gigantskih buba. Pošto je sve na pauzi ili se završava, takođe večeras,( GoT i Killing)ovo će sigurno biti nešto po čemu će bar moći da se pljuje :P

Link to comment
Gleda mi se neka serija a na TV-u vec bar 3 mjeseca nema nista zanimljivo, na netu isto sranje manje vise, sve serije koje sam pratio su na godisnjim odmorima, smorih se ziv.Mozda konacno pocnem da gledam taj Breaking Bad.
sto se mene tice, pocinje novi Louie 24.6. i Curb Your Enthusiasm u julu.
Link to comment

i meni, podsetio me calavera da nisam nastavila.nego pominjani shadow line - odlicni britanci, obavezno gledajte. i svaki put se poklonite marvinu, jer je on preporucio gledanje.

Link to comment

ja, fala bobu, imam sta da gledam. prvo da zavrsim buffy, pa prelazim na angela, pa onda originalni killing. yaaaya falling skies imam osjecaj da ce biti krsh, no valjda bude makar zabavnije nego event. bajdvej, jel iko uspjeo da odgleda taj produkt metabolizma do kraja?

Link to comment

navukao si se na bafi skroz, a?ja je cuvala za neke krajnje nuzde, a onda mi se upokojio hard, pa me sad mrzi da je ponovo trazim.event sam izdrzala do sedme epizode. ne vredi ni doktorka viver, nista.

Link to comment

odgledala sam 1. sezonu engrenage-a koji je neko ko je bio na nekoj drozi nazvao francuski wire. eventualno bi tako victor hugo pisao wire :Ddobro, pratimo u obje serije vise institucija paralelno, ali wire ima mnogo siri i dublji obuhvat u tumacenju likova i socijalnog miljea. makar na osnovu 1. sezone francuza, a mozda mi se utisak promijeni ako krenem da gledam 2.nije losa serija, svakako, ali nisam odusevljena njome. no, moze biti da je iskljucivo do mene, posto su mi francuzi uvijek jako tesko isli (sa rijetkim izuzecima), a ova serija ima nesto tipicno francusko u sebi, nekako su likovi preizrazajni a dijalozi izvjestaceni i ponekad mi zvuce kao niz prestilizovanih monologa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...