Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

a jbmti, zašto opsesivno-kompluzivno moram da gledam svaku seriju koju započnem? Camelot me ubi. Više ni gola Eva Grin ne pomaže da ubijem mučninu...........mada je u prošloj epizodi dobar posao završila i Claire Forlani :wub:

Link to comment

Odgledala Outcasts svih 8 epizoda (malo na preskok), jako dosadno u pojedinim momentima. Engleski SF u pokušaju, sadržaj nedorečen, nisam sigurna da li su hteli da naprave pravi SF pa nisu imali dovoljno para u budžetu, ili su išli na dramski sadržaj, pa preterali.

Edited by Arkadija
Link to comment
Odgledala Outcasts svih 8 epizoda (malo na preskok), jako dosadno u pojedinim momentima. Engleski SF u pokušaju, sadržaj nedorečen, nisam sigurna da li su hteli da naprave pravi SF pa nisu imali dovoljno para u budžetu, ili su išli na dramski sadržaj, pa preterali.
+1Mnogo me je razocarala serija.Kao da nisu znali sta rade.Isuvise neubedljivo i mlako.
Link to comment
britanske serije su bolje od americkih.
Garoviks, mesec dana. Ko je vido zašto vido je, nisam siguran ni tačno kako da opišem.
:unsure: Edited by Calavera
Link to comment
"How I met your mother" :wub: ^_^
eew :puke: meni su ti shitcomi svi isti. i neduhoviti. vidi se da si bosanac :Panyhoo, jel gledao neko shadow line? nova bbc serija, na guardianu je pohvalise Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
..preporuka za neku komediju?
Arlekino ima dobru preporuku."How I met your mother" je sjajna serija.Ako volis engleski humor onda probaj 'Plus one",mene je odusevila.Jedino je greota sto ima svega 5 epizoda koje doduse bas dugo traju. Edited by Tastatura
Link to comment

BBC uskoro radi rimejk čuvene serije iz 1976. I Claudius. Nisu napisali ko će da glumi, ali imaće težak zadatak, jer će biti poređeni sa Derekom Džekobijem, Šijan Filips, Džonom Hartom itd.Što se mene tiče, ne moraju da prave novu verziju, ovu staru sam odgledala minimum 3 puta i svaki put zaključila da je remek-delo.

Link to comment
eew :puke: meni su ti shitcomi svi isti. i neduhoviti. vidi se da si bosanac :P
Veze nemaš, đekniću, a ka' ćeš imati, ne zna se. :P Serija je drugačija od ostalih sit-comova, većinu ih treba ukinuti nakon prve sezone. "Bro code" je 1 od jačih stvari.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...