Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Inace,za ljubitelje sci-fi naleteo sam na neku novu seriju "Outcasts".Radi se o grupi ljudi koja zapocinje zivot na novootkrivenoj planeti.Cini mi se da vredi pogledati.
Stavila da se skida, ima tek 8 epizoda, pa ću da vidim preko vikenda jeli čemu.
Link to comment

Pogledao novu Fox-ovu seriju Franklin&Bash. Ako sam dobro shvatio, bila je prilicno agresivna reklamna kampanja za tu seriju. Dzabe, dovoljno je pogledati prvih 15 minuta. Sranje & Govno. Na sta oni trose pare :isuse:

Link to comment

FOX? Zar to nije na nekom kablu, kao TNT? Inace, slazem se da je serija poprilicno meh. Defenders sa mladjim advokatima. Izgleda ljudima u TV svetu ne ulazi u mozak da se 1 Alan Shore i Denny Crane desajavu jednom u generaciji. :D edit: proverio za seriju, radi je TNT.

Edited by mandingo
Link to comment

da li gleda neko game of thrones, fantasy serijal, napravljen po nekoj knjizi. trebalo bi da je pocelo nedavno da se prikazuje? gledao sam neke odlomke na youtubeu, dosta pristojno izgleda, izgleda da je skupa produkcija. mada je to, u neku ruku i glupavo, posto vecina ljudi nece da gleda fantasy gluposti.

Link to comment
da li gleda neko game of thrones, fantasy serijal, napravljen po nekoj knjizi. trebalo bi da je pocelo nedavno da se prikazuje? gledao sam neke odlomke na youtubeu, dosta pristojno izgleda, izgleda da je skupa produkcija. mada je to, u neku ruku i glupavo, posto vecina ljudi nece da gleda fantasy gluposti.
Ako se zajebavaš, dobra fora.Ako ne, imaš 10 topika na tu temu.
Link to comment
FOX? Zar to nije na nekom kablu, kao TNT? Inace, slazem se da je serija poprilicno meh. Defenders sa mladjim advokatima. Izgleda ljudima u TV svetu ne ulazi u mozak da se 1 Alan Shore i Denny Crane desajavu jednom u generaciji. :D edit: proverio za seriju, radi je TNT.
FOX, TNT, NBC, isto govno :)
Link to comment
da li gleda neko game of thrones, fantasy serijal, napravljen po nekoj knjizi. trebalo bi da je pocelo nedavno da se prikazuje? gledao sam neke odlomke na youtubeu, dosta pristojno izgleda, izgleda da je skupa produkcija. mada je to, u neku ruku i glupavo, posto vecina ljudi nece da gleda fantasy gluposti.
Šališ se?Imaš iznad dva detaljna topika, jedan za one kojima se život računa do čitanja knjiga JRR Martina i posle toga, i drugi za one koji smatraju da je to samo jedna od serija na TV-u cool.gif Edited by Arkadija
Link to comment

Ko prati da obavestim da je poceo drugi deo druge sezone Men of a Certain Age.Inace odlican sajt za pracenja serija koje gledate. Imate informaciju da li je serija ukinuta definitivno, da li se to jos ne zna, kad je sledeca epizoda itd. Moze da se stiklira kad nesto odgledate, da znate dokle ste stigli. Moze da se pomeri dan prikazivanja jedan dan unapred ili unazad, sto je bitno u zavisnosti u kojoj ste vremenskoj zoni, pa tako mozete namestiti da se serija koja ide 23. u Americi vama pojavljuje tek 24. jer ce tek tada kod nas moci skinuti. Ima jos nekih zanimljivih mogucnosti. Mene odusevilo. Taman ono sto mi trebalo.

Edited by deeps
Link to comment
Ko prati da obavestim da je poceo drugi deo druge sezone Men of a Certain Age.Inace odlican sajt za pracenja serija koje gledate. Imate informaciju da li je serija ukinuta definitivno, da li se to jos ne zna, kad je sledeca epizoda itd. Moze da se stiklira kad nesto odgledate, da znate dokle ste stigli. Moze da se pomeri dan prikazivanja jedan dan unapred ili unazad, sto je bitno u zavisnosti u kojoj ste vremenskoj zoni, pa tako mozete namestiti da se serija koja ide 23. u Americi vama pojavljuje tek 24. jer ce tek tada kod nas moci skinuti. Ima jos nekih zanimljivih mogucnosti. Mene odusevilo. Taman ono sto mi trebalo.
Heh, moj omiljen sajt... Nego, ja sam gledao samo prve dve epizode Men of a Certain Age, pa mi je bilo malo sporo. Da li se zakuva vremenom?
Link to comment
Heh, moj omiljen sajt... Nego, ja sam gledao samo prve dve epizode Men of a Certain Age, pa mi je bilo malo sporo. Da li se zakuva vremenom?
Nema tu nesto bog zna sta da se zakuvava, mada ima velikih promena u zivotu sve trojica. Takva je serija, ne ide se sa radnjom u nekom odredjenom smeru vec se samo prati njihov zivot. I da, jeste malo sporo, ali mi nekako i ne smeta bog zna sto. Nije sad neka extra serija, ali mi je ipak dovoljno zanimljiva da je redovno skidam. Dao sam joj sansu zbog glumacke postave i za sad mi je OK. Edited by deeps
Link to comment
Rubicon je upravo poceo da se emituje na slovenackoj POP TV :Dda li ce se neko setiti i kod nas da prikazuje? :)to je jedina serija za koju mu je bilo jako zao sto su prekinuli snimanje......
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...