Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Serenity je takodje ime jedne od epizoda serije, tacnije pilota. Evo vam redosleda kojim treba gledati (ne obazirite se na iMDB, tamo su epizode posvrstane po vremenu prikazivanja).

Edited by Calavera
Link to comment
@gervasius twinkleminkleson> to i jeste "pravi" SF, a ono je space opera :)Serija je odlična ali prekratko traje pošto je otkazana. Šteta prava.
nerd :Pkao sto rekoh, nisam bash fan sci fi, nemam pojma kako bi se sve to klasifikovalo, ali i nebitno je, firefly je odlicna serija. btw, znate za nedavnu kampanju 'help nathan fillion bring back firefly' koja je otprilike slucajno pokrenuta? :Dsamo da prijavim, pogledao par epizoda buffy. pa ono, glupavo je, al nije dosadno.
Link to comment

Buffy je limunada. Najbolje je što su sva zla sveta u tom mestu, sve zajedno sa katedralama iz 15-tog veka i tim čudima, ali oni su to radili namerno, namerno je pravljena treš serija, i nisu pretenciozni pa je zabavno.

Link to comment

Mene je Firefly smorio posle, ne znam, sezonu i po. Sve je rečeno na temu kauboja u svemiru još davne 1987. :fantom:Saber_Rider_and_the_Star_Sheriffs.jpgEdit: A za Buffy je Veronica Mars Arrested Development lično.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Mene je Firefly smorio posle, ne znam, sezonu i po. Sve je rečeno na temu kauboja u svemiru još davne 1987. :fantom:Saber_Rider_and_the_Star_Sheriffs.jpgEdit: A za Buffy je Veronica Mars Arrested Development lično.
uhm, firefly je trajao 1 sezonu.edit: glup sam Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Sve serije koje pratim (osim The Killing, a ni to redovno) odoše na letnju pauzu :( Mada, čitam da će biti i nekih novih tokom leta, koje bi možda mogle da budu interesntnenove i stare serijeZainteresovale su me Wilfred i Falling sky

Link to comment
Sve serije koje pratim (osim The Killing, a ni to redovno) odoše na letnju pauzu :(
Isto. Čemer i dosada. Posebno nedostaju Office, Community i Parks&Recreations
Link to comment

meni jedino treme zanimljiv od preostalih. i in plain sight, mada to realno i nije neki kvalitet, vec eto, na momente [sve rjedje] zabavna serija.dobro, sad pocinju men of certain age, to je skroz ok.

Link to comment
Sve serije koje pratim (osim The Killing, a ni to redovno) odoše na letnju pauzu :( Mada, čitam da će biti i nekih novih tokom leta, koje bi možda mogle da budu interesntnenove i stare serijeZainteresovale su me Wilfred i Falling sky
Ja najvece nade polazem upravo u Falling skies koji krece od juna.
Link to comment

Inace,za ljubitelje sci-fi naleteo sam na neku novu seriju "Outcasts".Radi se o grupi ljudi koja zapocinje zivot na novootkrivenoj planeti.Cini mi se da vredi pogledati.

Link to comment
Skinuo, odgledao pola prve i prelistao drugu epizodu, obrisao. Da me pitaš zašto ne bih znao da kažem.
:) Mozda zato sto je malo vise drama,a manje sci-fi.Ko zna,pogledacu pa kolko izdrzim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...