Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

a vidite, ja nikad nisam daleko odmakao sa tom Veronikom Mars, uvek nekako prekidao i ostavljao posle par epizoda. skinuo je još pre dve-tri godine posle silnih pohvala ovde, najviše mandingovih. :) od tad mi stoji na hardu i nikako da se uživim u gledanje, a sad bi mi baš prijalo nešto tako laganije. možda bi mogao i večeras, ako predhodno odgledam nove epizode The Killing i Game Of Thrones...inače, Community mi nije baš nešto zabavan, ali odgledao sam svega 3 epizode, daću im još malo fore.neverovatno, ali nikad nisam imao više slobodnog vremena, prosto ne znam sam šta ću sam iz sebe, i nikad nisam gledao manje serija i filmova. nekako mi ne ide i gotovo. počnem da gledam i misli mi odlutaju na neku 10. stranu, onda ili zaspem ili zaboravim šta sam počeo da gledam :lol:

Edited by mr@ki
Link to comment
inače, Community mi nije baš nešto zabavan, ali odgledao sam svega 3 epizode, daću im još malo fore.
Potrudi se da stignes do 7. epizode, to je pocetak pravog Komjunitija. U tim prvim epizodama su se jos trazili, mada su meni i te odlicne. :)Nego, Pushing Daisies (isto 7. epizoda prve sezone) za 10-15 minuta na HRT1! Hajp! :jerry: Edited by Calavera
Link to comment

HAJP!inace ja odgledo danas prve 2 epizode!el cu moci da se utopim u sedmu?!plejbajplej (zato se serije gledaju uzivo!) - er to gimik da se ova riba dize u vazduhh u svakoj epizodi!i ovo s bakom! ko prust! :lol: misim, ovaj detektivski deo mi je svejedno, najvise mi se svidja ova ljubav bez dodira. kad niko ne dotice, a oboje se osecaju dotaknutim :( ko sve moje (internet) ljubavi u hajkonceptu...evo, ko Killiana, slusam teve i kucam...

Edited by fancy claps
Link to comment

Prva sezona se manje-vise moze gledati i van redosleda, druga je vec druga prica. :D

Edited by Calavera
Link to comment
jel moze neko da se seti neke serije o boksu, bokserima, poput lights out?
Nije serija, ali je Wiseman:dczerq.jpg
Link to comment

Čačkam nešto po IMDB, vidim da je Firefly tipa najbolja ScFi serija ikad.Momentalno sam pohranio linkove u downloadera.Kao veliki ScFi fan - očekujem podosta, da li ću se razočarati? :(

Link to comment

vjerovatno neces. kao neko ko se uopste ne lozi pretjerano na sci fi, smatram da je serija fenomenalna. jedino sto ja nisam bash uopste siguran koliko je to sci fi. mislim, desava se u buducnosti, na spejshipu, ali nije to bas star trek. vise je recimo sci fi western, nego samo sci fi :)

Link to comment

@gervasius twinkleminkleson> to i jeste "pravi" SF, a ono je space opera :)Serija je odlična ali prekratko traje pošto je otkazana. Šteta prava.

Link to comment

Evo i ja skidam, vidim da je Serenity došao posle serije, ali negde videh da se to vodi i kao pilot? Odakle da počnem da gledam, prvo Serenity ili od epizode The Train Job?

Link to comment

Serenity je kraj serije. Pošto su ugašeni zatvorili su neka poglavlja priče filmom. Prvo serija pa film.EDIT: tj. kako lepo kaže kill, serenity posle. :)

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...