Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Krenuo i ja da gledam community, uvek je dobro imati dobar sitcom na lageru. :DAli honestly, nije mi preterano dobar. Msm, nije da se kidam od smeha dok gledam. Ima par sjajnih likova koji su odlično odglumljeni, profesor Čeng, Eni (:wub:) , Širli, Abed me malo smara, previše brzo priča. Ostali - korektno.Zabavno je u svakom slučaju. Mada mi više Scrubs leži recimo po tipu humora.

Link to comment
Sons of Anarchy, anyone?Sons-of-Anarchy-season-4-FX.jpg
kupio prvu sezonu, odgledao pilot i sve reciklivaojuce prikazana poslednja epizoda Borgias :Hail:
Link to comment
scrubs je super u prvih par sezona, i meni je bolji od community-ja.al dobar je i community.
Tako nekako.Šteta što su Scrubsi snimili onu raspadnutu poslednju sezonu, ukakili su utisak. Malo.
Link to comment

Kada pogledam ovu temu, prosto se zapitam a gde da nadjem vreme da odgledam pola ovih serija koje ste nahvalili....ja ni LOST nisam odgledao do kraja ...Brodway Empire gledam vec 3 meseca a stigoh do 8 epizode :(

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Sta znam meni sezona bila ok nije kao predhodne a nije ni losa. Najbolja fora mi je bila sa Seldonom i Hauardom kad mu pogadja karte. :lol:

Link to comment
abed u cougar townhttp://www.youtube.com/watch?v=cWfJYJMrYa0[/media]
Ne razumem, da li to što on radi ima neke veze s tim što plavuša priča, ili je bezveze glupiranje, ili zahteva dublje Community poznavanje od mog površnog? :unsure:Abed on crack. Ed
Link to comment

abed je u jednoj od zadnjih epizoda u drugoj sezoni komljunitija rekao da je ljeto proveo motajuci se oko seta cougar town. nije samo po sebi nista posebno smijesno, nego kao, pomenuto je u komjuniti pa se sad desilo i u cougar town [koja mi je, btw, skroz bezveze serija]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...