Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nicol :Hail: (samo što onaj Valander kog si okačila nije švedski nego UK)Od šveđana pogledati još :Martin Beck (ima i starije i novije produkcije)martin-beck.jpgIrene Hussirene-huss.pngVan Veterenvanveeteren-3.jpgi Norveški Varg Veum936full-varg-veum----skriften-pa-veggen-screenshot.jpg

Edited by Kelt
Link to comment

@ nikolmontalbano mi je par puta bio na okohvat, ali sam ga uvijek nekako propustala al sad se sjetih, znas ona baba 'murder, she wrote' sto je isla na RAI, mislim da su je davali jedno 15 godina svakodnevno? la signora in giallo :Dvidjela sam je nekidan na fox crime-u i odusevila se, vratila me u mladost edit, gdje su nordijci, tu je kelt :)

Edited by morgana
Link to comment
upravo sam odgledala 2. sezonu francuske serije Engrenages (prevedano kao Spiral). jedna ekipa rješava veliki slučaj ubojstva i dilanja kroz cilu sezonu, jako zanimljivi likovi, prilično nasilna i malo uvrnuta.
na guardianu su je nazvali francuskim the wire-om [ako nisam pomjesao sa nekom drugom francuskom serijom sa slicnim opisom]
Link to comment

Nikol da li bilo koja od navedenih serija ima prevode? Mislim pre svega na ove sto nisu prikazivane na televiziji. Ono sto sam ja na prvu loptu nasao su holandki i engleski prevodi.

Link to comment
na guardianu su je nazvali francuskim the wire-om [ako nisam pomjesao sa nekom drugom francuskom serijom sa slicnim opisom]
Nisi. Strašna serija.
Link to comment
Nisi. Strašna serija.
ako nesto lici na wire, onda se to skida momentalno, makar i jeste francusko -_-cus francuzi napravili dobru seriju. to nisu moji francuzi :(
Link to comment

milose, za engrenages sam naslasamo engleski titl, al su tako ekspresivni da bi skoro mogao pratit bez ikakvog prevoda :-)za ostale nisam vise sigurna

Link to comment

nicol, mozda ce ti se svideti luther, u tom je stilu. malo mrsavo pisanje, ali dobri plotovi, ja mu dajem ocenu vise zbog stingera bella, a fina je i ona sto je igrala zenu od luciusa u rome.posto me svi novi ovogodisnji krimici razocarali, dala sansu kanadjanima, durham county.drugacije, malo mnjah, ali izdrzati prvu sezonu jer u drugoj dolazi kraljica.d4f80697.jpg

Link to comment
drugacije, malo mnjah, ali izdrzati prvu sezonu jer u drugoj dolazi kraljica.d4f80697.jpg
vise je volim no sestru od tetke. ok, na drugaciji nacin ^_^
Link to comment

plus jean, što bi rekli mladihvala lubo na preporuci, onu sa stringerom sam već stavila da se skida, ova sa džulijanom je sledeća :)

Edited by funk soul sister
Link to comment
nicol, mozda ce ti se svideti luther, u tom je stilu. malo mrsavo pisanje, ali dobri plotovi, ja mu dajem ocenu vise zbog stingera bella, a fina je i ona sto je igrala zenu od luciusa u rome.
dankešen, na TVTorrents su joj dali ocjenu priko 9/10.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...