Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

:Ddada, isla je serija i kasnije, definitivnodrugari, ak vam nije smor dajte neki prijedlog sta da gledam :)imam killing, game of trones i office (uk verziju). fale mi jos 2 serije. ne racunajuci cracker.

Link to comment

uh, zavrsio good wife i veoma brzom roku. vrlo je dobra serija, jedva cekam sledecu sezonu. julianna marguilles iznenadjujuce dobro glumi, i ostali su stvarno odlicni. kalinda me taman malo pocela smarati jer je bila malo previse badass, ali pred kraj druge sezone je opet postala zanimljiva. jedino me malo nervira ona sexy fbi agent. elem, koliko glumaca koji su igrali u the wire :Hail:

Link to comment

Ja sam opet sinoć na Fox crime, naletela na neku epizodu Criminal minds koju nisam ranije odgledala. Uopšte ne mogu da provalim kojim redom prikazuju seije :unsure:

Link to comment
Ako ti se svidi UK Office probaj i Extras, isto je Ricky Gervais a meni lično čak i bolja serija. Samo dve sezone.
hvala, odoh da nadjem na torentima :) Edited by morgana
Link to comment

Juce sam na Fox crime-u naleteo na seriju The Listener.Glavni lik ima telepatske moci i lici na Novaka Djokovica(barem meni)

Link to comment

morganita, ako voliš detektivske/kriminalističke upravo sam odgledala 2. sezonu francuske serije Engrenages (prevedano kao Spiral). jedna ekipa rješava veliki slučaj ubojstva i dilanja kroz cilu sezonu, jako zanimljivi likovi, prilično nasilna i malo uvrnuta. inače, moj fetiš su klasične britanske detektivske serije (u što uključujem i one kojima je u prvom planu psihijatrijska forenzika i sudska medicina). Ima valjda nešto u toj kombinaciji uredne, uglađene, emocionalno suzdržane vanjštine i duboke patologije. Dakle, jedna od omiljenih kategorija- ubojstva u idiličnoj prirodi :DMidsomer Murdersmidsomer%20murders.jpgCadfael (povijesno- detektivska)339.jpgRosemary and Thyme (2 vrtlarice detektivke :heart:)200px-Rosemaryandthyme1.jpgDetektivski timovi Prime Suspect664.jpgThe Inspector Lynely Misteries514.jpgA touch of Frost (kad sam uspila izgurat Delboya iz glave- odličan je)650.jpgAbove suspicion1743.jpgVera 2571.jpgDalziel and Pascoe (nikako naučit kako se ovo čita)112.jpgInspector Morse255px-Inspector_Morse.jpg

Edited by Nicol
Link to comment

Sudski medicinariSilent Witness825.jpgHalifax f p- Australci41915.jpgpsihološki profileriThe Cracker555.jpgWire in the blood448.jpgSkandinavci također znaju napravit odlične detektivske serijeWallander- Švedi1738.jpgPlaniram vidjeti kakva je1684.jpgDo sada su mi promakleTouching Evil1910.jpgi Blue Murder885.jpgjel gledao tko?

Link to comment

uh, nikol, ovo je bas iscrpno, hvala na trudu :) veru sam vec skinula, ima samo jednu manu: svega 4 epizode, ali igra baba iz 'saving grace', a nju bas volim da gledam i ja sam ljubitelj zanra, narocito u britanskoj izvedbi. dalziel and pascoe mi je potpuno nepoznat naslov, pokusacu s tom serijom.skandinavci su, sto je za mene skroz novo, dosta jaki sa mracnim temama, bas sam nedavno gledala i neki bbc-jev dokumentarac o tome ne bih li se informisala. cekam da zavrsim 1. sezonu the killing, pa da uzmem da gledam 2. forbrydensel po kojoj je killing i radjen. wallander mi je dobar.pogledacu (tj probacu) i ovu francusku. jeste da je francuska <_<sir olivere, jesi li probao it's alwys sunny in philadelphia? serija je bas dobra, ako prebrodis losiju prvu sezonu.

Edited by morgana
Link to comment
pogledacu (tj probacu) i ovu francusku. jeste da je francuska <_<
a tek talijani u tom žanru, recimo detektiv Montalbano montalbano-new-episodes.jpgmeni ovo pari zayebancija?edit: mećnila da se skida forbrydensel, računam da danci znaju šta je crnjak Edited by Nicol
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...