Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

za ljubitelje britanskih detektivskih imam 1 megapreporuku- Vera. nova britanska tv krimi serija, glavna junakinja je tvrda detektivka, bez privatnog života, koja voli zavirit u čašu (ima podređenog mladog detektiva koji je hot).u svakoj epizodi se rješava drugi slučaj, najčešće serijskih ubojstava. radnja se događa u northumberlandu, scene prirode su nevjerojatne. nabrijani midsomer murders, jedino glavna junakinja bumbi kao the cracker.
Hvala za preporuku. Cracker mi je jedna od omiljenih serija ikad, genijalni Robbie Coltrane.
Link to comment
Cracker mi je jedna od omiljenih serija ikad, genijalni Robbie Coltrane.
Skroz sam zaboravila ovu seriju :isuse: Jedna od najboljih sa ostrva, uz prvih par serijala one serije sa Helen Miren -Prime suspect, prva dva mesta definitivno.
Link to comment
Hvala za preporuku. Cracker mi je jedna od omiljenih serija ikad, genijalni Robbie Coltrane.
Skroz sam zaboravila ovu seriju :isuse: Jedna od najboljih sa ostrva,
jeste, skroz je dobra
a ima li titlova za tu seriju. Skinuo sam je ima cca 3 godine ali nikako da pogledam, trebaju mi titlovi! :( Edited by eye of the beholder
Link to comment
cracker je isao na nekoj nasoj tv, jel da?
da. na beka. il na politiki :unsure: ipak beka.to sam gledo kad sam bio mali. bilo extra. Edited by fancy claps
Link to comment
cracker je isao na nekoj nasoj tv, jel da?
da. na beka. il na politiki :unsure: ipak beka.to sam gledo kad sam bio mali. bilo extra.
Po mom secanju islo je na TV Politika... :unsure: 94-95?Neki vecernji termin pola 9 - 9;e sad da li se reprizirao na nekoj drugoj tv stanici nemam pojma.
Link to comment
Po mom secanju islo je na TV Politika... :unsure: 94-95?Neki vecernji termin pola 9 - 9;e sad da li se reprizirao na nekoj drugoj tv stanici nemam pojma.
moze biti! zato i imam 2 televizije u glavi!ja sam ga gledo bar par godina nakon 94-95, to je sigurno, i nije se davo tako kasno! Edited by fancy claps
Link to comment

ja sam gledala nekoliko puta, i mislim da je svaki put bilo na politiciinače zanimljivo da ste spomenuli fica, baš sam pre neke dve nedelje skinula celu seriju i odgledala je ponovo. baš sam htela da vidim dal će mi se podjednako svideti kao kad sam bila klinka, i serija ostavlja čak i bolji utisak, možda baš zato što je tolko vremena prošlo a i dalje je gledljivo. ne mogu da verujem kolko su mi pojedine scene ostale zacrtane u pamćenju. ona epizoda sa onim albijem što ubije onog glavnog detektiva je nešto najbolje što sam ikad odgledala na televiziji.

Link to comment

Robbie Coltrane vs. Robert Carlyle, Celtic vs. Liverpool, duel titana :D Voleo sam i ja da gledam Fitza pre tih petnaestak godina, čini i se da je ipak bio BK u pitanju.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Robbie Coltrane vs. Robert Carlyle, Celtic vs. Liverpool, duel titana :D
:Hail: :Hail: :Hail: Stavila da se skine ceo Cracker, moram da odgledam ponovo, čaki bez prevoda.Mislim da je bilo na Politici, oko 1995. Godinu znam sigurno, jer se serija davala pošto sam završila faks, a i čini mi se da sam je komentarisala sa kolegama na prvom poslu :D Edited by Arkadija
Link to comment

bas cu i ja ponovo da ga skinemkad zavrsi killing neam vise skoro nista da gledam <_<edit, ja sam cracker gledala krajem 90tih. kakogod, super je.

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...