Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Terra Nova stvarno izgleda mocno, a Alcatraz mnogo bolje nego sto sam ocekivao (koliko se moze zakljuciti od 1 trejlera). Falling skies pocinje za ~ mesec dana, jos 1 serija za leto. :)

Link to comment

zar Terra Nova nije već trebala početi sa emitovanjem? čini mi se da su je najavljivali za proleće, ako nisam pomešao nešto.inače, nije mi se preterano svideo trejler, vidim da su uložili mnogo u projekat, ali... Alcatraz mi deluje bolje.edit: našao info, trebalo u maju, ali pomereno na jesen.pogledao i trejer za Falling Skies, ne izgleda tako loše, a i počinje uskoro :)

Edited by mr@ki
Link to comment

dajte nesto lagano sto moze da ide u pozadini dok radim, poput mad love ili onog happy endings.[gledala community i modern family, ne svidja mi se always shiny i entourage, nesto u arrested development fazonu?]

Link to comment
Verovatno većinu briga, ali bilo Smallville Series Finale. :D

Dobro finale, konačno je navukao odelo i poleteo. :)

Sezona verovatno najmanje zanimljiva od svih, poslednja 10a.

finale csi vegas - vrlo dobar - 4. (iako verujem da niko to ovde ne gleda)
da nastavim "iako to niko ne gleda" seriju, završena 3 sezona Castlea prilično dobrom epizodom.
Link to comment

ja stavio prvih par epizoda community-a da se skida, za probu. odavno nisam gledao neku komediju, više mi leže drame, pa malo za promenu...nešto sam bezveze zadnjih dana pa bi mi baš dobro legla neka dobra komedija, ili bilo kakva "laganija" serija za opušteno gledanje par epizoda pred spavanje.pogledaću ovo koliko još večeras, pa javljam utiske. inače, jel to isto što i komunalni koledž spominjan koju stranu ranije u kontekstu dobrog finala?

Link to comment
ja stavio prvih par epizoda community-a da se skida, za probu. odavno nisam gledao neku komediju, više mi leže drame, pa malo za promenu...nešto sam bezveze zadnjih dana pa bi mi baš dobro legla neka dobra komedija, ili bilo kakva "laganija" serija za opušteno gledanje par epizoda pred spavanje.pogledaću ovo koliko još večeras, pa javljam utiske. inače, jel to isto što i komunalni koledž spominjan koju stranu ranije u kontekstu dobrog finala?
jeste, to je to.super je serija, jedna od rjetkih komedija iz poslednjih 2-3 godine koja mi se bas svidja.
Link to comment

za ljubitelje britanskih detektivskih imam 1 megapreporuku- Vera. nova britanska tv krimi serija, glavna junakinja je tvrda detektivka, bez privatnog života, koja voli zavirit u čašu (ima podređenog mladog detektiva koji je hot).u svakoj epizodi se rješava drugi slučaj, najčešće serijskih ubojstava. radnja se događa u northumberlandu, scene prirode su nevjerojatne. nabrijani midsomer murders, jedino glavna junakinja bumbi kao the cracker.

Link to comment
Uz Terra Novu,zeljno iscekujem i Falling skies od Spilberga(zli vanzemaljci napaduja dragu nam Zemlju),i drugu sezonu The Walking dead.Da i nama ljubiteljima SF-a napokon svane :) .Sve tri serije deluju kao da je u njih dosta ulozeno,nadam se da nece omanuti.
Ima li šta slično osim Taken /koja razbija/ i 4400 /jedna od zaista RETKIH serija koje nisam mogao da preguram preko 5e epizode/.
Link to comment
Ima li šta slično osim Taken /koja razbija/ i 4400 /jedna od zaista RETKIH serija koje nisam mogao da preguram preko 5e epizode/.
Joj da,ni meni 4400 nije lepo pala,opasno me smorila.Pocetak mi je obecavao,al sam posle par epizoda izgubio zivce.Sto se tice drugih sci-fi serija,trenutno imas V,Flash forward i Torchwood.Doduse ove prve dve tesko da ce pregurati drugu sezonu,ali zato Torchwood gura 5u sezonu uveliko,pa ako imas vremena baci pogled.Ima i Haven,al to jos ni ja nisam pogledao.Dok se ne pojavi Falling skies i Walking dead skinucu Roswell iz '99,cisto da vidim sta sam propustio. Edited by Tastatura
Link to comment

Meni 4400 nije bila losa. V i FlashForvard su ukinute. Torchwood nisam gledao jer je to valjda spin-off od Doctor Who(anagram torchwood) a to mi je mnogo glupa serija, decija, koliko sam mogao videti na momente prebacivajuci kanale.

Edited by deeps
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...