Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

..ni meni se ne dopada troy, ali mi je pierce skroz ok.
vi ste ludi! troy je pola serije. meni se bas svidja sto je on toliko talentovan, a autori imaju poverenja u taj talenat i to stalno naglasavaju, da za razliku od ostalih likova u seriji nije definisan 1 opsesijom koja postaje smesna ako se iljadu puta ponovi. cito sam negde da je to 'ritualno ropstvo' najeftiniji humor, od sitkoma do marka somborca. to sam cito, a sluso sam intervju gde ovaj autor, den kakosezove, kaze da je troy trebalo da bude belac, al su uzeli troya jer je zvezda i neverovatan talenat, sposban da dominira bez pomoci. zato je i najmanje vulgarno napisan.
p.s. Britta :wub: me i dalje podseca na MayDay :wub:
ovo pokazuje kolko je fetisizacija foruma otisla dokurca. tevezvezde pocinju da lice na forumasice. inace, onaj 1. post sto si ga napiso o ovome je bio bas kripi al nisam znao kako da reagujem. misim, i meni se to desavalo, al nisam bas teo o tome da pisem. da me filmske zvezde podsecaju na forumasice. a onda kapiram da ne lice toliko, i da ih nikad ne bih poredio da 1 nije filmska zvezda a 2. relativno mocna ppp forumasica... uvrnute su to stvari, i mnogo vise govore o nama mnogo nego o fizickoj slicnosti 2 devojke. angry.gif Edited by fancy claps
Link to comment
Dobili su novu sezonu, kao i body of proof. klik
Kakav je body of proof? Da li da gledam na preskok na foxcrime ili da skidam sezonu?Evo male najave, za tacno 2 meseca pocinje IV sezona BREAKING BAD!
Link to comment
Kakav je body of proof? Da li da gledam na preskok na foxcrime ili da skidam sezonu?
Onako moze da se pogleda kad naletis mislim da nije za skidanje i gledanje u cugu, al' to sam samo ja....
Link to comment

da nije kime ne bi ni obratio paznju na body of proof, a ona glavna glumica me uzasno nervira. uz to, dokle ce vise da snimaju te varijacije na CSI...good wife je, s druge strane, odlicna serija.

Link to comment

Body of proof, odgledala jednu na Fox crime, meni bio smor, a i ne volim Dejnu Dilejni i sve te serije na foru CSI su iste. Ovde su kao inspiraciju uzeli onu rialiti dokrorku patologa sa Discovery investigation, Dr G., ona je napravila umetnost od seciranja leševa.Zaboga, sad sam shvatila šta je tj. ko je 7 od 9, :D :D :D :D

Edited by Arkadija
Link to comment
da nije kime ne bi ni obratio paznju na body of proof, a ona glavna glumica me uzasno nervira. uz to, dokle ce vise da snimaju te varijacije na CSI...
+1 samo sto bih pored Kime dodao i 7. :wub:
Link to comment
vi ste ludi! troy je pola serije. meni se bas svidja sto je on toliko talentovan, a autori imaju poverenja u taj talenat i to stalno naglasavaju, da za razliku od ostalih likova u seriji nije definisan 1 opsesijom koja postaje smesna ako se iljadu puta ponovi. cito sam negde da je to 'ritualno ropstvo' najeftiniji humor, od sitkoma do marka somborca. to sam cito, a sluso sam intervju gde ovaj autor, den kakosezove, kaze da je troy trebalo da bude belac, al su uzeli troya jer je zvezda i neverovatan talenat, sposban da dominira bez pomoci. zato je i najmanje vulgarno napisan.
..sve je to u redu,i neka bude tako, ali je meni, ako je dozvoljen licni ukus, kao obicnom gledaocu, lik Piercea naprosto zanimljiviji.
ovo pokazuje kolko je fetisizacija foruma otisla dokurca. tevezvezde pocinju da lice na forumasice. inace, onaj 1. post sto si ga napiso o ovome je bio bas kripi al nisam znao kako da reagujem. misim, i meni se to desavalo, al nisam bas teo o tome da pisem. da me filmske zvezde podsecaju na forumasice. a onda kapiram da ne lice toliko, i da ih nikad ne bih poredio da 1 nije filmska zvezda a 2. relativno mocna ppp forumasica... uvrnute su to stvari, i mnogo vise govore o nama mnogo nego o fizickoj slicnosti 2 devojke. angry.gif
..vidi , to za Brittu i pomenutu forumasicu je,..a jbg, neda mi se da objasnjavam.Ne zameri(te). pardon.gif
Link to comment

Verovatno većinu briga, ali bilo Smallville Series Finale. :D

Dobro finale, konačno je navukao odelo i poleteo. :)

Sezona verovatno najmanje zanimljiva od svih, poslednja 10a.

Link to comment
Verovatno većinu briga, ali bilo Smallville Series Finale. :D

Dobro finale, konačno je navukao odelo i poleteo. :)

Sezona verovatno najmanje zanimljiva od svih, poslednja 10a.

Gledao sam je dok se davala na Pinku.Nije losa serija,ali me nije bas ni preterano odusevila da bih se cimao da je skidam s neta.P.S svaka cast ako je izdrzala deset sezona,evo ja popizdeo jer je Stargate Universe jedva izdrzao dve sezone.
Link to comment
Gledao sam je dok se davala na Pinku.Nije losa serija,ali me nije bas ni preterano odusevila da bih se cimao da je skidam s neta.P.S svaka cast ako je izdrzala deset sezona,evo ja popizdeo jer je Stargate Universe jedva izdrzao dve sezone.
Serija je miljama od kvaliteta ozbiljnijih ostvarenja, ali za ljubitelje supermena (ja odrastao na njemu) je must see. Jeste, realno je u pitanju krš treš sc fi akcija sa na momente parodično lošom glumom /opet, ne tako često/, ali meni je zanimljivo donekle, i opuštajuće, pre svega zbog odnosa likova i zbog samoga Klarka Kenta koga Tom Valans poprilično verodostojno predstavlja.Ja se uvek skenjam kad se završi neka serija. :( Edited by Glas RazumaN
Link to comment

good wife i definitivno dobila trecu sezonu :)elem, ovosezonski novi lost ce biti terra nova:http://www.youtube.com/watch?v=X6aNEIZwPFcovo je vise kao lost meets jurassic park. a vjerovatno ce kao i stari novi lostovi da bude ubiven posle jedne sezone, ali sta sad.pocinje valjda na jesen.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Uz Terra Novu,zeljno iscekujem i Falling skies od Spilberga(zli vanzemaljci napaduja dragu nam Zemlju),i drugu sezonu The Walking dead.Da i nama ljubiteljima SF-a napokon svane :) .Sve tri serije deluju kao da je u njih dosta ulozeno,nadam se da nece omanuti.

Edited by Tastatura
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...