Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

troy je car. inace, njih dvojica, annie i jeff su gostovali na nerdist podcastu [posebno, ne svi odjednom]. svo cetvoro su super likovi

Link to comment

ABC otkazao V, Brothers & Sisters, Mr. Sunshine, off the map, better with you, no ordinary family i Detroit 187. NBC se otarasio Law & order LA, outsourced i the event. Chuck, nekim cudom, dobio 13 epizoda za Jesen.

Link to comment
ABC otkazao V, Brothers & Sisters, Mr. Sunshine, off the map, better with you, no ordinary family i Detroit 187. NBC se otarasio Law & order LA, outsourced i the event. Chuck, nekim cudom, dobio 13 epizoda za Jesen.
Neverovatno je kako Chuck kroz iglene usi prolazi već par sezona.
Link to comment
The Good Wife (Julianna Margulies :wub:) rula. Iako nisam neki ljubitelj advokatskih serijala. Ovo nepogrešivo drži pažnju. :thumbsup: Kasting je sjajan, Kalinda, Ališa i Dajan su sjajne, a Boga mi i Eli Gold je za 10ku :s_d:
Meni je ok serija za gledanje na TV-u dok radim nesto drugo za kompom ali jos nisam uspio da se natjeram da joj posvetim svu paznju.
Link to comment

Nije omljena serija, ne znam cak ni ime, ali moram ovo da podelim sa vama.Neki kreten na TV Pink (zasto li me to cudi od njih?) je pustio neku tursku seriju sa sinhornizovanim prevodom. Dovoljno je sto je serija stupidna, za onih pola minuta koliko sam gledao, ali sinhronizacija je na nivou najgore amaterske televizije i glume koju mozete zamisliti.Iskreno se nadam da to nije nova "revolucija" u prevodjenju kod nas!

Link to comment
Nije omljena serija, ne znam cak ni ime, ali moram ovo da podelim sa vama.Neki kreten na TV Pink (zasto li me to cudi od njih?) je pustio neku tursku seriju sa sinhornizovanim prevodom. Dovoljno je sto je serija stupidna, za onih pola minuta koliko sam gledao, ali sinhronizacija je na nivou najgore amaterske televizije i glume koju mozete zamisliti.Iskreno se nadam da to nije nova "revolucija" u prevodjenju kod nas!
Možda je Željko shvatio da mu je publika nepismena, pa rešio da ih "obraduje", a sve u svrhu gledanosti. Sinhronizaciju( davanje glosova) su verovatno odradili zaposleni na Pinku u okviru radne subote ili sl.
Link to comment

završio rubicon i na kraju mi žao vremena. neverovatno loš kraj (ok, ciljali su n a 2. sezonu), ali ni sama serija nije nešto posebno i ima suviše propusta. ništa posebno nisam video osim kejlovog lika pri kraju.odustao sam od boardwalk empire, presporo, a i mrzim romansiranja pop ličnosti istorije.community je pizdarija sa time da su neke epizode žestok smor i često promaše nešto što bi trebalo biti smešno, ali sam puštao mokraću na pottery, modern warfare i physical education. inače ne sviđa mi se kako su napisani pierce i troy

Edited by korindjar
Link to comment
ABC otkazao V, Brothers & Sisters, Mr. Sunshine, off the map, better with you, no ordinary family i Detroit 187. NBC se otarasio Law & order LA, outsourced i the event. Chuck, nekim cudom, dobio 13 epizoda za Jesen.
A Happy Endings, kod ABC-a?Inače odavde gledao sunshine, better with you, no ordinary family i outsourced :( Chuck ima, izgleda, ograničen ali veran auditorijum, prošli put su izbacili My Name is Earl za malo.
Link to comment
inače ne sviđa mi se kako su napisani pierce i troy
..ni meni se ne dopada troy, ali mi je pierce skroz ok. Mogu reci da mi je i omiljeni lik.I ne samo njegove replike, vec mu je i "mimika" odlicna.p.s. Britta :wub: me i dalje podseca na MayDay :wub:
Link to comment
A Happy Endings, kod ABC-a?Inače odavde gledao sunshine, better with you, no ordinary family i outsourced :( Chuck ima, izgleda, ograničen ali veran auditorijum, prošli put su izbacili My Name is Earl za malo.
Dobili su novu sezonu, kao i body of proof. klik
Link to comment

Ok, hvala. Vidim da je Mad Love pukao, e to mi je baš krivo, imali su potencijala.Gledao trejler za Are You There Vodka? It’s Me, Chelsea, hu, kako je Laura Prepon...ne lepa... Free Agents sa Azariom obećava malo isto kao i Grimm.Biće interesantno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...