Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

jel gledao neko the good wife? vidjeo prije neku noc na nekoj tv stanici, pa skinuh i pogledah 3 epizode. ne volim inace takve serije, ali ovo je skroz ok. ne zahtjeva previse paznje, uglavnom nije dosadno...

Link to comment
jel gledao neko the good wife? vidjeo prije neku noc na nekoj tv stanici, pa skinuh i pogledah 3 epizode. ne volim inace takve serije, ali ovo je skroz ok. ne zahtjeva previse paznje, uglavnom nije dosadno...
Vec pricao o tome ...Nije to toliko lose ima par paralelnih prica...obrati paznju na Kalindu ;)
Link to comment
jel gledao neko the good wife? vidjeo prije neku noc na nekoj tv stanici, pa skinuh i pogledah 3 epizode. ne volim inace takve serije, ali ovo je skroz ok. ne zahtjeva previse paznje, uglavnom nije dosadno...
mislim da sam jos prosle godine rekao nešto slično. odgledao prvu sezonu i meni je sasvim ok, drugu ću negde na leto, kad ne bude ničeg interesantnijeg.ako neko redovno prati, nek iznese utiske o novoj sezoni, nadam se da nema pada kvaliteta.inače, odgledah par epizoda Bordžija, i nisam verovao da ću ovo reći, ali serija mi je veoma dosadna (i glupa). volim istorijske teme, još kad ih kablovske televizije začine dodatnom dozom perverzije, to bi trebao biti pun pogodak, ali ovde prosto nešto fali... isto tako ni iz nekoliko pokušaja nisam uspeo svariti Tjudore. Edited by mr@ki
Link to comment
mislim da sam jos prosle godine rekao nešto slično. odgledao prvu sezonu i meni je sasvim ok, drugu ću negde na leto, kad ne bude ničeg interesantnijeg.ako neko redovno prati, nek iznese utiske o novoj sezoni, nadam se da nema pada kvaliteta.inače, odgledah par epizoda Bordžija, i nisam verovao da ću ovo reći, ali serija mi je veoma dosadna (i glupa). volim istorijske teme, još kad ih kablovske televizije začine dodatnom dozom perverzije, to bi trebao biti pun pogodak, ali ovde prosto nešto fali... isto tako ni iz nekoliko pokušaja nisam uspeo svariti Tjudore.
Bolja ova druga sezona stvari se produbljuju...
Link to comment
Vec pricao o tome ...Nije to toliko lose ima par paralelnih prica...obrati paznju na Kalindu ;)
super je kalinda :)jedino sto ne mogu da se sjetim odakle je znam, a znam da sam je vec negdje gledao. anyhoo, sasvim solidna serija. vecina likova je skroz ok, a pojava titusa wellivera je uvijek plus
Link to comment
jel gledao neko the good wife? vidjeo prije neku noc na nekoj tv stanici, pa skinuh i pogledah 3 epizode. ne volim inace takve serije, ali ovo je skroz ok. ne zahtjeva previse paznje, uglavnom nije dosadno...
Ja je redovno pratim, odlična serija, inače ne volim te advokatske jer su sve po istom šablonu, ali ova odskače.Ima odlične slučajeve i paralelna porodična priča glavne junakinje je više nego interesantna. Kasting je isto, odličan.Kalinda :Hail: ( Igraj fudbal kao Bekam, tako nekako) Edited by Arkadija
Link to comment

The Good Wife (Julianna Margulies :wub:) rula. Iako nisam neki ljubitelj advokatskih serijala. Ovo nepogrešivo drži pažnju. :thumbsup: Kasting je sjajan, Kalinda, Ališa i Dajan su sjajne, a Boga mi i Eli Gold je za 10ku :s_d:

Link to comment
Kalinda :Hail: ( Igraj fudbal kao Bekam, tako nekako)
uuu, jeste. sad vidim da je igrala i u east is east! awesome.jedna od rjetkih serija u kojoj djeca nisu previse iritantna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...