Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ne znam kako bi bilo ko ko nije video celu drugu sezonu mogao da pravi takvu procenu, jer na osnovu ove dve epizode to ne moze decidirano da se tvrdi.
Tek druga emitovana?! Pih, cemu onda toliko odusevljenje kriticara jednom epizodom? Povlacim pitanje, odoh da trazim nesto drugo za gledanje...
Downton Abbey još jednom svi palčevi na gore.
Odlicna! Jedva cekam drugu sezonu... Edited by scab
Link to comment
Tek druga emitovana?! Pih, cemu onda toliko odusevljenje kriticara jednom epizodom? Povlacim pitanje, odoh da trazim nesto drugo za gledanje...
kriticari su gledali vise od 2 epizode. kritike su se pojavile i prije nego sto je emitovana prva epizoda druge sezone
Link to comment

parks and recreation je odlicna. hvala Calavera :Hail: . prva sezona jeste prosek ali to je samo 6 epizoda uhodavanja i razvijanja likova. treba i to pogledati. nego sta sad da gledam? zombi stop, vampiri stop.

Link to comment
Na Fox Crime nove aktuelne serije BODY OF PROOF pocinje u petak 6.5 sa prikazivanjem i DETROIT 187 je poceo juce. Ova druga je klasicna pandurska serija, gledao sam kad je izasla prvu epizodu i nije bila losa. Nemam pojma zasto nisam gledao dalje. A ovo BODY OF PROOF je neka patologija :D tj. prica o patologu. Da li je neko gledao neku od ovih serija? Edited by Milosh76
Link to comment

fuckyeah. meni glupo da posle svake epizode pominjem, ali rastura serija :)megs bennet je jedan od najzajebanijih negativaca ikad. margo martindale objasnjava

Link to comment
kako samo Justified objasnjava :Hail: preterana serija u svakom pogledu
E tu si u pravu, malo me nervirao sesirdzija al navikao sam...
Link to comment
Vaistinu.Jel gledao neko Outsourced i valja li necemu?
Ja apelujem od pocetka sezone <_< It's so bad... it's actually good!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...