Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sam isto ostala zabezeknuta, ali se nisam dala omesti, odmah sam skinula prvu epizodu 6. sezone i odgledala je gotovo u istom terminu kao da je bila na tv-u :P .BTW na HRT-u2 idu neke epizode koje nikad nisam videla
Na Hrt ide 4 sezonaJa sam mislila da ce krenuti i sa 6 sezonom na Foxu ali cvrc... Isto sam postupila odgledala preko neta i tu i sledecu u kojoj jedan clan odlazi iz serije...
Link to comment
Na Foks Krajmu daju slovenacki titl :isuse:
Ja sam to videla dok sam gledala Low and Order , užas...a još je bolje kad daju titl koji uopšte nije iz te serije.. To sam jednom uhvatila dok sam gledala Bones.. Edited by CZBG
Link to comment
Na Hrt ide 4 sezonaJa sam mislila da ce krenuti i sa 6 sezonom na Foxu ali cvrc... Isto sam postupila odgledala preko neta i tu i sledecu u kojoj jedan clan odlazi iz serije...
Reci u spojleru ko je otišao, jerbo putujem, pa da se ne sekiram do sledeće nedelje cool.gif
Link to comment

Da li tko gleda Treme, drugu sezonu? Vidim da je izuzetno dobro ocenjena sezona, pa me zanima jesam li sta propustio jer sam se predao jos na pocetku prve sezone...

Link to comment
znam da će ti ovo zvučati neverovatno, ali imaš ceo topik o treme
pametno dupe, ne mili mi se da citam devet strana spojlera da bih dobio odgovor na jednostavno pitanje - da li je drugi serijal zaista toliko bolji od prvog.
Link to comment
sawyer :Dyaaaay
juce ostala da gledam ovo na pokojnom holmarku jer videh sojera u prvoj sceni :D
pametno dupe, ne mili mi se da citam devet strana spojlera da bih dobio odgovor na jednostavno pitanje - da li je drugi serijal zaista toliko bolji od prvog.
ne znam kako bi bilo ko ko nije video celu drugu sezonu mogao da pravi takvu procenu, jer na osnovu ove dve epizode to ne moze decidirano da se tvrdi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...