Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zahvaljujći kablovskoj, na jednoj susjednoj televiziji, gledao sam DOBRU ŽENU s Džulijanom Margulis i "Zverkom" iz Keksa i Palanke, Krisom Notom. Vrlo dobra serija. Konačno neki advokati koji nisu za povraćanje.
imas ponedeljkom uvece u 21 na univerzalu, eks holmarku, drugu sezonu "dobre zene", premijerno, reprize su subotom i nedeljom, al to ne znam tacno kad je.
Link to comment

Ja to gledam na australijskoj ABC, i vidim da se sad (posle epizode sa penzionisanjem) vracaju na sestu sezonu, valjda dok ne nabave ove nove. Ne smeta, skoro nikad ne zapamtim stare price, uvek mogu ponovo da gledam (posle dovoljno vremena).

Link to comment

bio bih zahvalan kada bi me ko uputio gde da kupim 2 epizodu The Borgias (svuda nude 1, 3 i 4) :) psa da nije od SPRiNTER-a, jer je fake. Naraavno moze na PM

Link to comment

mislim da se iza 1. kriju spojene prve dve, zato nema 2. posebno.edit: da pojasnim. tako je i emitovano, prva epizoda je bila dupla, traje sat i po pa je kasnije doslo do nesklada u numeraciji.

Edited by mr@ki
Link to comment
znaci epizoda 3 je u stvari epizoda 2 :blink:
tako nekako, mada je ispravnije reći da je epizoda 1 ustvari epizoda 1 i 2 i kasnije nastaviti sa normalnom numeracijom :Dproveri datume tamo gde već kupuješ pa će ti sve biti jasno. ako je razmak izmedju prve i treće samo nedelju dana, to je onda to, ništa ne fali. imaš ovde kad je šta emitovano.jebote, al smo ga zakomplikovali. samo skini 1. i 3. i ništa ti neće faliti :) Edited by mr@ki
Link to comment
Dead%2BFunerals.jpgJa ne znam u čemu je njihov problem. Niti je uvredljivo, niti sugeriše ne znam šta. Reklama ko reklama, ako ožalošćeni imaju neke predrasude protiv zombija ko ih jebe, nek se sahranjuju negde drugde.Kad sam ja sahranjivao članove porodice, mislim da bi mi dobro došlo da vidim ovakvu reklamu na zidu pogrebnog i nasmejem se bar malo.
Link to comment

navukao sam se prilicno na shield.ni u jednom mi trenutku nije genijalan, cak mi je nekada malo neprijatno, ali vozi.i strava mi je sto me glavni lik podseca na dobrog ortaka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...