Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nepodnosljivo je kolko kasnim, kolko sam uvek iza vas. iza sveta angry.gif elem, odgledo sam i 2. sezonu arrested developmenta. i nepodnosljivo je kolko je 2. sezona bolja od prve i koliko je 2. polovina 1. sezone bolja od 1. polovine iste sezone. nesto kao antikomjuniti. sve je u situacijama. sitkom. baster me je prvo nerviro, i on i glumac, cak sam ga tako i zvao, baster i bast (ahahah) dok se zabavljo s lusil 2, ali kad je ubacen u prave siutacije, kad pobegne u irak, ostane bez ruke, sazna da mu je stric otac, i postane monster! lik nije bitan! coek, to je situacija!stvarno je arrested developemnt serija sjajnih situacija! :lol: (sad mi pada na pamet, ima li kakvog sitkoma o situacionistima? :o bilo bi to stava i meta!)

Link to comment
Završio Boardwalk Empire.Šta reći sem :Hail:I dalje se čeka HBO promašaj. Sve što sam njihovo gledao odiše neopisivim kvalitetom.
ja odgledao prve 2, bile dosta ok, onda me na forumu nagovorili da batalim jer je dosadno.znaci treba pogledati?
Link to comment
ja odgledao prve 2, bile dosta ok, onda me na forumu nagovorili da batalim jer je dosadno.znaci treba pogledati?
Odgledati, bez daljnjeg. Dotične forumske persone staviti na ignore listu, smesta.
Link to comment
Gledao sam ja. Prilicno dosadnjikavo na pocetku, mada je moguce i da sam ja previse ocekivao. Mr@ki, ove godine je skoro sve (bar sto se broadcast tv u USA) tice bilo corak. Jos neku godinu i gledacemo samo serije sa kabla. Doduse, videcemo kako ce se 'terra nova' pokazati od jeseni. FOX je na to bacio brdo para.
kako bordzije mogu biti dosadne? rodrigo, ćezare, lukrecija, sforce... sve su samo ne dosadni. bas se radujem seriji, cekam kraj prve sezone pa da odvojim dan za nju.
Nisu dosadne Borgie, nego prva epizoda :) malo je linearan i usporen zaplet, ali ja se nadam da je to samo zbog toga što je u pitanju prva epizoda, pa da se upoznamo sa likovima. Videćemo kako će se Lukrecija razvijati kao lik, za sada je blah.btw, pilot epizoda traje sat i po, ne znam oće li sve toliko trajati.
Je l overio ko The Kennedys ?
za nije the history channel ubio tu seriju , pa se pričalo da će preći na Showtime ?
Link to comment
Nisu dosadne Borgie, nego prva epizoda :) malo je linearan i usporen zaplet, ali ja se nadam da je to samo zbog toga što je u pitanju prva epizoda, pa da se upoznamo sa likovima. Videćemo kako će se Lukrecija razvijati kao lik, za sada je blah.btw, pilot epizoda traje sat i po, ne znam oće li sve toliko trajati.za nije the history channel ubio tu seriju , pa se pričalo da će preći na Showtime ?
Spojene su prve 2 epizode... nista neobicno kad je premijera serije u pitanju. Isto je bilo u kod 'The Kennedys'. History je ubio seriju zbog kontroverznosti (koju ja nisam primetio u prvih sat i po, btw), a preuzeo je neki reelz channel i imao je rekordnu gledanost za vreme premijere. Danski Forbrydelsen ubija. Mnogo jaka serija.
Link to comment

Inace, skinuo sam i Mr. Sunshine sa Metju Perijem, Alison Dzeni, onom smaracicom iz Dzoija i crncem iz Las Vegasa. Malo tupav humor u prve dve epizode, ali simpa su. Dacu im sansu

Link to comment
za nije the history channel ubio tu seriju , pa se pričalo da će preći na Showtime ?
jeste, kazu da nije bas historijski utemeljena do krajaa i igra kejti holms.
Link to comment
Inace, skinuo sam i Mr. Sunshine sa Metju Perijem, Alison Dzeni, onom smaracicom iz Dzoija i crncem iz Las Vegasa. Malo tupav humor u prve dve epizode, ali simpa su. Dacu im sansu
nije smaracica, samo je jako slatka. i ja poceo iz radoznalosti, pa se zadrzao. veoma podseca na (slabiju verziju) better off ted-a...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...